Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek baj ha egy buta...

Szerintetek baj ha egy buta izomagy akarok lenni?

Figyelt kérdés

Az baj ha nem akarom használni az agyam csak egy egyszerű primitív ember akarok lenni.

Olyan munkát is akarok ahol nem kell gondolkodnom pl egy segédmunkás akinek csak megmondják hogy vigye a dolgokat a bol b be.

Valahogy jó dolog ostobának lenni szerintem



2023. szept. 15. 19:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%
Ha van anyagi háttered, persze okés - bár én inkább tanulnék és 6 órában vagy, ha tényleg nagyon jól megy anyagilag, akkor 4-ben dolgoznék valami olyat, amiben az egészségem nem megy tönkre. Azért egy józan életű irodista még mindig egy tizessel (vagy huszassal) fiatalabbnak néz ki, mint egy masszív fizikai munkás, betanított munkás.
2023. nov. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
65%
Kényelmes. De csak akkor, ha van valaki, aki elintéz helyetted mindent, amihez ész is kell. Mert, ha nincs, akkor komoly gondok lesznek. Vagy már vannak...
2023. nov. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Olyan munkám van, hogy csak jogsi kell hozzá, meg írni kell tudni, ennyi. Gondolkodnom sose kell, így mindig a pénzre gondolok, meg arra, hogy milyen vállalkozásom legyen. Nem is akarok ettől megerőltetőbb melót, mert akkor nem lesz ennyi időm ötletelni, majd ha megvan minden fejben, meg anyagilag akkor váltok, és majd gondolkodom magamnak. De akkor már majd úgy gondolkodom, hogy magam miatt, hogy nekem legyen több pénzem, nem azért hogy az amúgy is gazdag főnököm zsebét tömjem. Amíg másnak dolgozom, addig nem fogom magam túlhajtani.
2023. nov. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!