Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik komolyak, hogy oldják...

Akik komolyak, hogy oldják kicsit mégis az életüket, témáikat? Arra gondolok, hogy nekem többnyire komoly, mély beszélgetésekre van igényem, és

Figyelt kérdés
néha ez már nekem is sok, viszont nemigen tudok kikapcsolni ebből. Lehet, hogy jó lenne fecsegni, vagy nem mindenbe belegondolni, felszínes beszélgetéseket folytatni, vagy könnyed szórakozásokat űzni, de nem tudom megtenni, valahogy nem találom a módját, vagy ötlettelen vagyok. Tud tok ilyet?
2023. szept. 16. 07:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A komoly nem egyenlő a feszülttel, amit oldani kellene.
2023. szept. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akik olyan feszültek, mint én stb stb. Szívesen fogadom a válaszod.
2023. szept. 16. 07:37
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy ezt elovastam,szerinem akaszd fel magad,mert nem hinném,hogy az egészséges tásadalomnak szüksége lenne rád.
2023. szept. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy feszült vagy. Azt írtad, komoly, mély beszélgetésekre van szükséged. Ami önmagában sokkal jobb, mint a felszínes, semmitmondó csevely, amit csak udvariasságból folytatunk, mert azt hisszük, ha nem fossuk a szót, unalmasak vagyunk.
2023. szept. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem biztos,hogy feszült vagyok, csak azért írtam a második válaszban azt, amit, hátha ebből a megközelítésben szívesen foglalkozik az első válaszoló a kérdésemmel. Lehet, hogy szerinte én nem komoly vagyok, hanem feszült. És lehet, hogy igaza van.
2023. szept. 16. 07:46
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Alapvetően én is ilyen komolyan szeretek beszélgetni, viazont ha nem vevő rá senki akkor mást kell elővenni mert unalmas leszel. Kérdezz a másikról, majd ő mesél amit akar. Poénkodhatsz is, játékosan szivatod a másikat, esetleg valami témába vágó viccet mesélsz. Érdekes sztorijaid is lehetnek, milyen furcsaság történt veled a múltkor, stb.
2023. szept. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem értek egyet a hatossal. Ha valaki unalmasnak tart olyan embert, aki komoly dolgokról szeret beszélgetni, ott nem a komollyal van a baj. Egyszerűen mások, nem egymás társaságát keresik. Semmi gond nincs ezzel. Nem kell megváltoztatni magunkat, mert a megfelelési kényszer egy mókuskerék. Sosincs vége.

1, 4 is én voltam.

2023. szept. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#7 aki mindig csak komolyan tud beszélni az igenis unalmas. Most ha valaki poénkodik kicsit, valami félreérthető dologgal (nem kell feltétlen szexuális töltetűnek lennie) a másik meg nem veszi a poént hanem elkezdi magyarázni hogy hát ha így gondoltad akkor ez van ha úgy gondoltad az van stb az rohadtul lelombozó.
2023. szept. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

Persze. Ezért írtam, hogy ha az egyik ilyen, a másik olyan, akkor nem egymással van dolguk. Mi nem érthető?

Tudom, az a módi, hogy ha valami nem olyan, ahogy mi gondoljuk, azt meg kell változtatni. Nagyon rossz felfogás, és sehová nem vezet.

2023. szept. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az egyetlen baj a gondolatoddal, hogy az emberek többsége nem ilyen karótnyelt, ezért aki mégis így viselkedik azt a legtöbb helyen kinézik, és rohadt nehéz lesz neki megtalálni a hasonló embereket mert hasonlóból nincs sok. Gondolom ezért akar változni a kérdező is, hogy jobban be tudjon illeszkedni és ne egy besavanyodott, barátok nélküli öregember váljon belőle (mint a legtöbbekből akik nem tudnak változni).
2023. szept. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!