Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vonzanak valakit a...

Miért vonzanak valakit a visszataszító vagy visszatettsző emberek? Pl Marilyn Manson, Ozzy Osbourne, Alice cooper,stb.. Nem vagyok emós, és nem vagyok olyan mint ők. de kedvelem őket. Tettszenek de nem tudom miért. Keresztény is vagyok. Nem értem.

Figyelt kérdés

2023. szept. 19. 09:21
A kérdező szavazást indított:
Azért mert hülye vagy.
Én se értem.
Azért mert ezek az emberek királyak!
Undorító Marilyn Manson..
Nem is értem a kérdést :l
Komolyan keresztény vagy?
Csak unatkoztam és ide tévedtem :)
17 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Talán azért, mert ezek a személyek nem félnek különbek lenni a megszokott átlagtól. Képviselnek egy egyedi kultúrát, annak az elkötelezett tagjai, e mellett részben/egészben törvényen kívülinek - már-már lázadónak - érzik magukat, amit a többség nem mer megtenni, így van rajongótáboruk is.
2023. szept. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
88%
Szerintem egyrészt jó a zenéjük, ha túllépünk pl. Mansonnál a polgárpukkasztó látványon, nagyon is elgondolkodtatók a munkái. Másrészt érdekes gondolatai vannak, elolvastam anno a könyvét, neked is ajánlom, ha még nem tetted meg. Ozzy meg nagyon is pozitív személyiség a vámpír nagypapa külső ellenére. Az meg, hogy keresztény vagy, nem befolyásolja szerintem, hogy érdekelnek a megszokottól eltérő, a nyilvánosság előtt általában nem hangoztatott nézőpontok. Egy vallásos ember is lehet nyitott.
2023. szept. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az emberek egyfajta megjelenítői a szellemi szabadságnak, az esetenként már idejétmúlt társadalmi konvenciók meghaladását hirdetik, még ha elég extrém módon is.

Ha már szóba került Ozzy Osbourne és a kereszténység is:

[link]

2023. szept. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább a zenét szeretik. Ozzy-ra, Alice Cooper-re sose gondoltam úgy, hogy visszataszítóak. Emlékszem, még gyerekkoromban, teljesen átlagos, sőt, visszafogott tanáraim között is volt olyan, aki az ő zenéjüket szerette.

Mansonnak meg főként ez a színpadi megjelenése. Zenei munkásságát annyira nem ismerem, mint az előző kettőt, de vannak jó számai.

Nemcsak a tipikus rocker, elvont kinézetű emberek szeretik az ilyen zenét.

2023. szept. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Alice Cooper?

Már vagy 40 éve nem visszataszító. Előtte is inkább alternatív, egyéni volt.

Ennyiből David Bowie is az volt, Johnny Cash, Lou Reed, AC/DC...

Ne vicceljünk már!

:D

2023. szept. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat jelent nekem. Igazatok lehet. :D
2023. szept. 19. 11:32
 7/10 anonim válasza:
0%
Manson bármit tehetne velem, megcsonkíthatna és megköszönném
2023. szept. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
#7 Orvos látott téged mostanában? Valószínűleg nem!
2023. szept. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A másságuk miatt érdekesnek találod őket.Kereszténységhez nincs köze.
2023. szept. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Alice Cooper komoly vallásgyakorló keresztény, ha ő nem problémázik ezen, akkor gondolom neked sem kéne.
jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!