Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mégis mihez kellene kezdenem...

Mégis mihez kellene kezdenem magammal?

Figyelt kérdés

Adott vagyok én, valahol a harmincas éveim elején, és most jutottam el arra a szintre hogy kb nem tudom mi legyen.

Úgy érzem, az életemnek semmi de semmi értelme nincsen, soha nem lesz normális.

Sajnos nagyon ronda vagyok, ez van. Emiatt az élet minden területén érnek nehézségek. Nehézségek? Konkrétan nincs életem.

Nincsenek barátaim, sem párkapcsolatom, arról már igazából le is mondtam mert kinek kellene egy ilyen, mint én? Szóval megértem őket.

Haverjaim voltak, de sosem voltam ez a nagyon társasági ember szóval nem sok. De már ők sincsenek jelen az életemben, vagy az én, vagy pedig az ő döntésük okán. Volt akinél én hibáztam, és volt akik csak kihasználtak és ezért vetettem véget neki.

De akárhogy is, én mindig csak a szerencsétlen ocsmányság vagyok a társaságban, és valahogy nincs kedvem ehhez a szerephez. Nem tudok ehhez asszimilálódni, miért kellene hogy rosszabb legyek bárkinél is?

Szóval egyedül vagyok, és nem úgy néz ki hogy ez valaha meg fog változni.

Már megnéztem egy millió sorozatot, zenét hobbit mindent kimaxoltam. De kiégtem. Úgy érzem, az igazán fontos dolgok hiányoznak az életemből.

Hogyan lehetne valami erőt merítenem? Áltatni nem szeretném magam, örökre egyedül fogok maradni szerintem, ha csak valami csoda nem történik, de az már igazán megtörténhetett volna :D

Tudom hogy az öngyilkosság nem megoldás semmire, de egyszerűen, itt már nem nagyon van más szerintem! Igazából kb semmi jelentősége nem lenne, ha ma még lennék, holnap pedig már nem. Nem akarok egy ilyen üres, semmirekellő életet élni, csoda hogy eddig kibírtam.

De ha valakinek van egy csoda ötlete, ne tartsa magában :)


2023. szept. 23. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez egy humorosnak szánt előadás, de ettől függetlenül nagy igazságok is vannak benne!


[link]

2023. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ez, mondjuk nekem szerencsém van mert jól nézek ki.
2023. szept. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Tudom közhely, de nem minden a külső. Azt írod, voltak barátaid, tehát vannak olyan emberek, akik tényleg miattad barátkoztak veled.

Szerintem alapvetően az önbizalmaddal van baj, ne add fel!

2023. szept. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mintha én írtam volna. Ha van kedved beszélgessünk. 32 vagyok
2023. szept. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2-es akkor nálad hol a probléma? :D
2023. szept. 23. 17:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is ezt érzem sokszor, én úgy gondolom nincs is érteleme magának az életnek. De célokat mi magunknak kell találni. Felnőtt lét sajnos szívás…

Valaki gyereket vállal hogy az legyen a cél , valaki folyamatos képzi magát.

2023. szept. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hagyd abba az incelkedést és kész.
2023. szept. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kinézet fontos dolog de nem minden. Sokszor azt veszem észre hogy a hasonló emberek mint te nem a kinézetükkel van a gond hanem az önbizalommal.


Próbáld meg magad összeszedni, szép lassan.

Találj valamit amit szeretsz mondjuk egy hobbi. Próbálj meg a hobbidon keresztül barátokat megismerni.

Több önbizalommal jobb munkát találni is könnyebb lesz. És stb

2023. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!