Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kéne kezdenem magammal?

Mit kéne kezdenem magammal?

Figyelt kérdés

Egy roncs vagyok. Szerintem nálam szerencsétlenebb sorsú ember nem létezik!

26 éves férfi vagyok!


Sorolom:


-Nem sikerült befejeznem a középiskolát, 8. általánosom van csak!

-Nincs munkahelyem, 9 hónapja munkanélküli vagyok

-Volt sok megspórolt pénzem, de így már abból is alig van, és nemsokára elfogy (mert egyedül lakom, albérletben)

-Nem voltak sosem még barátaim, barátnőm még pláne nem, de még lányokkal sem beszéltem soha

-Mániás depressziós, szociális fóbiás vagyok

-Nagyon vékony vagyok, a normál testsúly alatt bőven

-Nincs jogosítványom

-Semmihez sincs kedvem, egész nap csak Youtube-ot nézek, neten sem kommunikálok senkivel sem, mert nem áll szóba velem senki ott sem

-Ahhoz lenne csak kedvem, hogy levessem magamat egy hídról és meghaljak, nem érdekel már semmi


2020. nov. 9. 14:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

1. Fejezd be a középiskolát

2. Ha ez megvan, akkor válogass minőségibb munkahelyek közül, addig pedig válassz a "maradékból"

3. A 2. pont megoldja ezt

4. Mozdulj ki (majd ha lehet) a burokból, amiben élsz és kezdeményezz beszélgetéseket, ismerkedéseket.

5. Kezeltesd magad, különben a 4-es pont bukta

6. Tömegelj, sportolj

7. Nem baj, nem prioritás

8. 4-es pont

9. Ne sajnáltasd magad, az még senki életén nem javított

2020. nov. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Húzz egy vonalat és építsd fel magad! Merj az lenni, aki vagy!
2020. nov. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Én is szinte ugyanígy vagyok. 20/f
2020. nov. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Járj pszichológushoz, ő biztos fog segíteni neked abban hogy hogyan szerezz barátokat (ha vissza mennél tanulni akkor ott valószínűleg egyszerűbb lenne) Ha pedig lesznek kapcsolataid egyszerűbb lesz munkát találni. Valahol el kell kezdeni:) Ha nincs kedved semmihez akkor is próbálj meg mozogni valennyit. Én is amikor ráveszem magam a sportolásra utána sokkal jobb kedvem van. Lehet, hogy úgy érzed nincs nálad szerencsétlenebb ember de hidd el nagyon sokan gondolják ugyanezt mint te. Mindenki a maga szerencséjének a kovácsa szóval ideje elkezdened élni, még semmiről nem vagy lemaradva. Csak elkezdeni nehéz.
2020. nov. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

- Ne vesd le magad sehonnan, én a te helyzetednél mélyebbről álltam fel, meg lehet csinálni.

- A mániás depire kérj orvosi segítséget, jól beállított gyógyszerekkel normál életet lehet élni, ismerek ilyen embereket.

- Egyél többet, és sportolj, erősödj fel, szedj magadra egy kis izmot is.

- Kapcsold ki a gépet, és mozdulj ki, menj emberek közé. Nem kell nagy dolgokra gondolni, sétálhatsz a parkban is, vagy beszélgess a boltossal, postással, kezdetnek megteszi.

- Ha csitul ez a qrva vírus helyzet, akkor írtatkozz be egy esti gimnáziumba és érettségizz le.

- Közben a jogsit is megszerezheted.

Az első lépést már megtetted, elismerted, hogy problémák vannak, azaz szembenéztél velük. Ehhez nagy bátorság kell ám. És még segítséget is mertél kérni, remek.

Írd össze, hogy miket szeretnél elérni, minden pont mellé, hogy ehhez mit kell tenned, aztán tedd meg. Nem egyszerre, hanem szép sorban. Mindenki ezt csinálja, nem szórakozni születtünk a Földre. Én hiszek benned, te is higgy magadban! Hajrá!

2020. nov. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
4. válaszoló vagyok. Azt kihagytam hogyha pedig párkapcsolatot akarsz akkor szerintem érdemes próbálkozni társkereső oldalakon.
2020. nov. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Sport nekem sokat segít mindig, mikor mélyponton vagyok. Rövid távon legalább amíg sportolok, addig nem gondolok a saját problémáimra. Hosszútávon pedig az is önbizalommal telt el, hogy most sokkal jobban nézek ki, mint 1 évvel ezelőtt (egy biztos pont, amiben fejlődtem, párkapcsolatban is ér valamit, mentálisan is és az önbizalmam is növeli, mikor tükörbe nézek).


Csak a sport nem elég, de ha változtatni akarsz, szerintem legyen része a változásnak.

2020. nov. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

- Az interneten találsz nyugtató stresszoldó anyagokat.

- Gondold át azt ez alatt, hogy hova szeretnél eljutni.

- Indíts egy csatornát olyan témával, amit értékelsz, ha van kedved. Állítólag pénzt is lehet vele keresni.

- Sport is segíthet, ahogy javasolták.

- Munkahelyek kell, hogy újra működjenek egyszer ebben hinni szerintem nem kilátástalan. Jelentkezni lehet sokaknak van lehetősége mutatják, másokkal ellentétben.

- A rossz hozzáállás a kapcsolatokhoz nem biztos, hogy sokáig tart, ez idővel változhat. Emberek is változnak.

- Gondolj pozitív dolgokra

2020. nov. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%
Jó, ha tudod, a problémádat autoimmun fellángolás okozza. Keresd Kokavecz Katát a fb-on.
2020. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

1.Nekem meg van a középiskolám és mellette van 2 szakmám és 2 okjém.

2.1,5 hónapja nekem sincs.

3.Minimálisan van.

4.Ez erre felé nem annyira lehetséges mert itt minden embernek meg van a saját ismeretsége.

5.Én inkább csak depressziós vagyok,nyilván az emberekhez hozzá merek szólni de ahogy telik az idő egyre nehezebb lesz.

6.Egyedül gyorsan fel adja az ember.

7.Kb nem érek vele sokat de meg van.

8.Vírus miatt mindenki be van 💩 sok értelme nem lenne.

9.Ha végképp nem jutok 1-ről a 2-re akkor nekem is csak ehez volna kedvem.


Nem érzem magamat többnek,egy hulladék vagyok így 22 évesen.

2020. nov. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!