Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Követendő példakép JOHN...

Követendő példakép JOHN DUTTON (a férfiak számára)? Valóban ő testesitené meg a valódi férfit? Az első három évad alapján jó apának tekintendő? Ill. valóban ilyen kőkeménynek _ILLENE_ lennie a férfiak többségének? Most én a szerencsétlen Jimmy-re...

Figyelt kérdés

Folytatom:


Mivel jelenleg én inkább a szerencsétlen és állandóan lehülyézett Jimmy-re hasonlítok (sajnálatosan) leginkább.


És ha a Yellowstone sorozatból indulok ki, az ott látottak alapján, ha az ő szintjén állok, akkor kb. mindenki csak lenézni és megvetni fog életem végéig.


Fogalmam sincs hogyan lehetséges e Jimmy-szerepből kitörni egy megbecsült és (legalább részben) férfiasabb irányba. Ez eddig elborzasztó...



2023. szept. 26. 22:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
29%
Milyen Yellowstone! Maci Laci és Bubu kalandjai?
2023. szept. 27. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kérdező


A felsorolt tulajdonságok egy jelentős része egyszerűen döntés kérdése.


Szavahihetőség? Hát esetleg sose nem kéne kamuzni, ha van valami akkor mondod, ha meg ígérsz valamit, betartod. Ettől válsz szavahihetővé.


Kitart az értékei mellett? Hát... ez is csak döntés kérdése. Ha neked fontos valami, ne hagyd magad korrumpálni vagy azt, hogy elvegyék tőled. MOndjuk ez speciel viszonylag ritkán fordul elő átlag embernél..


Határozottság is nagy részben döntés tudatosság kérdése, de ezen pl tud segíteni fjelődni eg ypszichológus.

2023. szept. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

fúj jézusom.. neee

nagyon gáz az a család. én is a harmadik évadnál tartok és remélem, hogy mindent elveszítenek. egyébként sem járja, hogy egy ember kezében 50 ezer hold föld van, az kb. Budapest teljes területe.

márc. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az õ fejükkel mi nem tudunk gondolni mivel a birka kategòriába tartozunk. Õk ölnek ahogy a valòságban is ölnek vagy öltek az állattartòk nagy bîrtokosok.

A magyarországon is így volt. Monarchia idejèn a báròk párbajoztak akár becsületsèrtèsèrt is. A hortobágyon a csikòsok öltek a tulajdonukèrt. A betyárok szembeszálltak az elnyomás ellen. Mondhatunk bármit itèlkezhetünk de nem bîrkák voltak. A sorozat ezt idèzi fel.

ápr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amúgy aki megtud tartani ekkora területet az meg is èrdemli. A királyoknak mègnagyobb területeik voltak.
ápr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!