Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan napod, amikor úgy...

Van olyan napod, amikor úgy érzed, hogy megvagy átkozva, annyira szerencsétlen vagy?

Figyelt kérdés
Azzal kezdődött, hogy az amúgy októberig elvileg jó tej amit reggel raktam a kávémba megromlott, szóval önthettem ki a kukába, majd egy járdán kiálló kicsi betondarabba rúgtam bele, és estem az utcán (pacsi annak a lánynak, aki összeszedte a kezemből kihullott cuccokat a Duna plázánál) ha esetleg olvassa, hazaérve odacsípte a kezemet a lift.
2023. szept. 27. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindennap ezt érzem
2023. szept. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Olyan napjaim vannak amikor minden szarul alakul és egy rakás szerencsétlennek érzem magam, de sose jutna eszembe, hogy ezt átok okozná :D Elég hamar túl is lendülök ezen, mindenkinek vannak szar napjai, majd a holnap jobb lesz.
2023. szept. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Egyszerűen vannak rossz napjaim. Nem gondolom átoknak, de inkább visszamegyek aludni olyankor. Csak még jobban felhúz, amikor már kiborítottam a fűszert, beakadt a pólóm a kilincsbe, lekéstem a buszt és megpróbálok filmet nézni, hogy lenyugodjak, erre elmegy a net. Elrakom magam másnapra, ha ilyen van
2023. szept. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindennap.
2023. szept. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Uh, kérdező, az nem semmi nap lehetett. o_o

Elvétve ugyan, de sajnos nekem is vannak ilyen időszakok/napok. Aztán utána és közben csak fogom a fejem, hogy ez mégis mi volt.

2023. okt. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!