Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Irritálnak a dicsekvő, önsztár...

Irritálnak a dicsekvő, önsztároló emberek? (!)

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy mindig azok dicsekednek, azok sztárolják magukat, akikben nincs tehetség, de jól tudnak nyalni illetve helyezkedni, és gátlástalanul felmásznak mások hátán, miközben tapossák őket.

Annyira erőszakosan, kéretlenül tolják mások arcába az "erdemeiket", hogy az egyre jobban irritál. Más is érez így a dicsekvő, önsztároló emberek iránt?


2023. szept. 28. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. szept. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. szept. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 qborka ***** válasza:
Igen,én sem bírom az ilyet
2023. szept. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A semmire nagyképűséget alapból utálom. Ha erre még rájön egy ilyen harsány önsztároló hazudozás kiforgatás, azzal mégjobban elásta magát nálam. És akkor a végső csapás a szánalmas feltünési viszketekség, azzal megfejelve az eddigieket. És máris kész a hazai semmitérő átlag trash celeb.
2023. szept. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Shaddark ***** válasza:
100%

Én ha valaki a valós eredményeire büszke, reális szinten azt elismerem.

Próbálom nem összekeverni az egészséges önbizalmat, önbecsülést a nagyképűséggel. Sokszor elsőre annak tűnhet.

Ha valaki felnagyítva, esetleg alap nélkül dicsekszik az engem is irritál.


Ugyanakkor ha ezt sikerrel teszi, akkor a maga által elmondott érdemeit ugyan nem, de a kommunikációs "skilljeit" elismerem.

Bár utálom a celebeket, (a kérdésben szereplők mintapéldái) de elismerem, hogy valamit tudnak, hisz 0 munkával és szakmai tudás nélkül sokkal többet keresnek mint én.

Persze, ezt a fajta életet szeretni is kell gondolom, én képtelen lennék így élni.

2023. szept. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig az én életem szempontjából semlegesek, addig leszarom és kiröhögöm őket.
2023. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"mindig azok dicsekednek, azok sztárolják magukat, akikben nincs tehetség"


Ez a lényeg, de nem így fogalmaznám, szerintem ez nem tehetség kérdése. Azok sztárolják magukat, akik bizonytalanok a saját teljesítményükben, ezért utaznak a külső megerősítésre.


Amúgy engem is idegesít.

2023. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Attól függ. Ha valamibe belefog az ember,sok vele a szívás. Néha kell az önsztárolás,hogy ne add fel.
2023. szept. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!