Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt aki megunta, hogy takarít?

Volt aki megunta, hogy takarít?

Figyelt kérdés

Most untam meg, hogy állandóan én takarítok itthon. Hiába megy ezen a vita páromtól segítséget nem kapok.

Délelőtt kitakarítottam szokás szerint retkesen jön a házba elkezdi az ablakot csiszolni és hót retek minden.

Kérdeze nem baj h fel van takarítva? Hát ő nem tudta... erre mondtam h örülök hogy nem látszik. Meg azt csinál amit akar ha felnyalja maga után...


Most eldöntöttem hogy " sztrájolok" én nem eszek olyat amit el kell mosni őt meg majd ha zavarja a bűz elmossa a sajátját. Saját ruháimat kimosom, ő meg a mocskos olajos ruháját kimossa ha akarja. Wc meg jó lesz hugyosan is...


Decemberben úgyis megyek ki dolgozni, addig úgyis 0-24 dolgozok csak dögleni fogok hazajárni.


Nem vagyok háztartási robot.



2023. szept. 30. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Megpróbáltam a sztrájkot, hát nem jött be. Le lettem cseszve, amiért nincs elmosogatva. Jó nagy cirkusz volt. Plusz végül engem jobban zavart a mocsok. Így feladtam.
2023. szept. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ablakot le kell csiszolni, akkor értelmes ember NEM takarít elötte!
2023. szept. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Évek óta nem takarítok, takarítónő takarít hetente kétszer.
2023. szept. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De nem kellett csiszolni :D csak neki most úgy tartotta kedve hogy ő most azt csinálja.


Takarítónőt meg nem fizetek kb 30 perces munkara amit másnak kéne csinálni.

2023. szept. 30. 14:44
 5/9 Kitana. ***** válasza:
Nekem nem volt még szerencsére olyan párom, aki nem képes rendet tartani maga körül, és ez a hozzáállása, hogy a nő takarít, de ha ilyennel találkoznék, szexnél több fixen nem lenne a dologból, egy felnőtt embert nem tudsz nevelni, persze megszülethet benne az igény hirtelen, hogy más legyen, csak ehhez komolyabb dolgok kellenek általában. Pl ha otthagynád a bánatba, mert trehány, tehát szakítanál vele hirtelen, akkor utána ha visszakönyörgi magát, fixen takarítana egy darabig :D, de az is sok esetben csak átmeneti változás. Nekem nem érné meg, számomra egy kapcsolat nem a harcról meg a stresszről szól.
2023. szept. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Beszéld ezt meg vele.

Mondd el, hogy mit vársz tőle. Az BIZTOS nem fog menni, hogy találja meg, mikor kell takarítani. Viszont, ha szólsz neki, akkor meg kell csinálnia.

2023. szept. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyetlen megoldás, ha megvonod tőle a puncit. Attól majd észhez tér.
2023. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

"Takarítónőt meg nem fizetek kb 30 perces munkara amit másnak kéne csinálni."

Az a te bajod.

2023. szept. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Exem volt, hogy engem bszott le, amiért segítettem neki NÁLA takarítani, hogy nem csinálom elég jól, hatékonyan, gyorsan, akármi :D


Egyébként én is unom az ilyesmit, felporszívózik az ember, letisztítja az ablakot, port töröl, meg minden, aztán egy év múlva kezdheti az egészet elölről... :D


A mosogatás meg úgy van nálunk csávóknál, mint a csajoknál a menstruáció: lehet, hogy havonta csak egyszer van, de az több napig tart :D

2023. okt. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!