Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha csak emiatt jöttem haza,...

Ha csak emiatt jöttem haza, akkor kényes vagyok?

Figyelt kérdés
Egyik barátom szerint panaszkodom. Idő előtt hazajöttem külföldről, mert albiban laktam és engem ez eléggé zavart, hangosak voltak, a ház sem volt karbantartva megfelelően, állandóan jópofizni kellett, hiába szerettél volna elvonulni a kis szobádba és nem beszélni senkivel, stb. Eredetileg teljesen privát albiban laktam volna, de sajnos ez nem jött össze. Ráadásul aljamunkát találtam, ezt sem élveztem annyira. Azon kaptam magam, hogy nem vagyok boldog. Az eredeti 1 évből csak felet húztam ki.
2023. okt. 2. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Ki a szrt érdekel, hogy más szerint kényes vagy-e? Nem jött be a számításod, nem érezted ott jól magad, hazajöttél. Jól tetted. Szenvedjen akinek két anyja van. Meg a barátod, aki biztos egy hős.
2023. okt. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Jól tetted, hogy hazajöttél!
2023. okt. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem érzed jól magad, akkor minek vagy ott?

Nem fontos, hogy ki mit gondol. Hazajöttél? Jól tetted, majd elhelyezkedsz máshol.

2023. okt. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%

Ha az albival bajod volt, miért nem kerestél egy másikat? Ugyanez a munkával.

Annyiban igazat adok a barátodnak hogy túl hamar feladtad, nem változtatni próbáltál hanem hazaszaladtál. Ha mindent ilyen könnyen feladsz akkor nem sok esélyed lesz a sikerre.


A boldogság meg majd rájössz hogy belülről fakad, semmi köze az aktuális környezetedhez, de ehhez gondolom még sok élettapasztalatra van szükséged.

2023. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!