Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is szokott ilyet érezni...

Más is szokott ilyet érezni vagy én vagyok kényes?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nyaralni voltunk egy panzióban, nem volt egy nagy szám, elég régi építésű volt

Sajnos undorodom az idegen ágytól, ágyneműtől, főként a zuhanyzótól vagy kádtól. Nem is vagyok hajlandó fürdeni csakis papucsban mert rosszul vagyok, ha hozzáér a bőröm a kadhoz vagy akár a zuhanyfüggönyhöz. Ti is vagytok így ezzel?


2022. júl. 22. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én s ilyen vagyok!
2022. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? Férfi-nő?
2022. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen vagyok. Szerintem normális.
2022. júl. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Idegen helyen alap, hogy papucsban zuhanyzunk. Én legalábbis nem szeretnék lábgombát. 🤷‍♀️
2022. júl. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond.

Én anno mikor nemzetközi sofőr voltam és fürdésre került a sor minden fürdőben szigorúan papucsban voltam.

Teljesen mindegy hol voltam éppen, legyen az egy benzinkúti, gyári, panziói fürdő,nem hiányzik semmilyen lábgomba.

A tusoló fejet, gombokat is le törölgetem, biztos ami biztos alapon.

Wc ülőkére ha lehet rá sem ülök inkább. 😀 Törökök is gugolós wc-n végzik a dolgukat.

Gugolós wc-vel találkoztam Romániában,Bosznia - Hercegovina,Szlovénia,Olaszországban de már Németországban és is akad.

Ha esetleg még is úgy döntenék hogy le ülök a wc ülőkére (nagyon ritka idegen helyen) akkor rendesen letakarítom azt.


Az ilyen jellegű helyekre,szállásokra én képes vagyok ágyneműt és lepedőt is vinni, már megszoktam mikor sofőr voltam és ide-oda lökdöstek akkor sokkal jobb volt a saját.

2022. júl. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Èn csak azokkal a tusolokkal, amik nem magànszemèly (persze a magànszemèlyeknèl baràt, rokon stb làtsz egy alap higèniàt) de sportközpont uszoda stb csak papucsban... Hamar felugrik a làbgomba egyèbb...
2022. júl. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Te tudod, de akkor inkább sátorban kellene kircsizned:).
2022. júl. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ilyen vagyok. Emiatt mindig vittünk plusz törölközőt, amit a párnára, meg lepedőre terítettem, illetve tusolós papucsot is.
2022. júl. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem maradsz otthon inkább? Ha neked retkes a panzió...
2022. júl. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!