Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az nagy hiba ha elengedtem...

Az nagy hiba ha elengedtem egy lányt és inkább mást választott helyettem?

Figyelt kérdés
Feltűnt hogy egy ideig nekem csapta a szelet szépen szólva. Viszont én ezt nem annyira erőltettem hogy én is kimutassam mások előtt ezt felé. Nekem ez ilyen magán dolog lehetne eleinte hogyha fogdosni akar. Ezért keresett magának egy másik csávót, haverok vagyunk de állandóan a csávójáról beszél előttem a barinőjével. Olyan kicsit elszalasztott ügynek érzem ezt, mert senkim se volt még. Bár olyan magamnak való is vagyok kicsit, de néha igényelném is, csak ez kicsit idegen volt nekem tőle.
2023. okt. 4. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Ja, megszívtad. Én egyszer odáig mentem, hogy egy plüsmackót vettem egy (külföldi) srácnak, de nem kellettem, helyette ment egyéjszakásozni... majd elkezdte hogy igazából neki hogy bejönnek a magyarok és milyen jó barátnő lennék. Csak akkor már én nem kértem belőle.
2023. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!