Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretve lenni?

Szeretve lenni?

Figyelt kérdés
Ti mennyire érzitek magatokat szeretve? Volt mär 2parkapcsolatom de egyikben sem éreztem azt hogy tényleg szeretnenek alig törödtek velem sajnältak tollem mindent persze mäsok elott minden fasza volt nektek milyen a kapcsolatototok? Létezik igaz szerelem ahol tényleg szeretnek?
2023. okt. 6. 01:24
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
nekem még nem volt párkapcsolatom sajna :/ lányok aki szeretné orvosolni a problémám az írhat
2023. okt. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A házasságunk első 10-12 évében éreztem. Mostanában egyre kevésbé. 😕
2023. okt. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Létezik! Bár az első kapcsolatomból nem ezt szűrtem le én sem..

12éve vagyunk együtt, idén házasodtunk össze. Mióta megszületett a babánk, azóta még jobban szeretjük egymást.

Sok rossz történt velünk, amik még jobban összekovácsoltak minket ez idő alatt. Rengeteget fejlődtünk egymás mellett. Vele mindig biztonságban érzem magam, törődik velem, önzetlen. Szeretem, bármit megtennék érte és ez fordítva is igaz 😊

2023. okt. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezzel a témával már nem foglalkozom évek óta. Olyan, mintha csak elviselné az egyik ember a másikat, ugyanez az érzés a családban is. Szerencsére nincs saját családom.
2023. okt. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Létezni természetesen létezik. Én pl semennyire nem érzem magam szeretve.
2023. okt. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

"Sajnáltak tőlem mindent" Ezt kifejtenéd?

Szeretni csak azt fogják, aki saját magát is szeretni.

Ha a mindent sajnáltak tőled tárgyi dolgokra utal, akkor bizony hosszú évek munkája lesz ezt a felfogást áthuzalozni benned. Önismeret a kulcs.

2023. okt. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Létezik természetesen.
2023. okt. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nő vagy, vagy férfi?
2023. okt. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

6: "Szeretni csak azt fogják, aki saját magát is szeretni."


Csakhogy saját magát meg az fogja szeretni akit gyerekkorában szerettek. Akit nem, az meg sok sok sok sok évnyi szenvedés, terápia, önismeret és szerencse által TALÁN meg tudja tanulni magát szeretni.

2023. okt. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!