Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szeretni vagy szeretve lenni?...

Szeretni vagy szeretve lenni? Melyiket inkább?

Figyelt kérdés

Most csak őszintén! Itt a kutya nem tudja, hogy ki vagy, leírhatod amit valóban érzel! Szóval a kérdésem:


Elsősorban olyanokhoz szólna a kérdésem, akik régebb óta magányosak és így tisztább fejjel (és szívvel) tudnak gondolkodni.


MIRE VÁGYSZ INKÁBB?

Arra, hogy valaki 100%-ig szeressen téged és maximálisan bízhass benne, hűséges legyen és kitartson mellett, s te cserébe még ha nem is vagy/voltál kezdetben szerelmes belé, de vele tartasz, elfogadod, megbékélsz vele, szereted, stb...?

Vagy inkább arra, hogy olyan valaki legyen a társad, akiért te rajongasz maximálisan, aki téged vonz, akire vágysz, és amit csak tudsz megtennél, hogy neki is jó legyen veled minden, és csak remélni tudod, hogy neki is jó lesz, hogy elfogad téged és kitart melletted a sok jóért "cserébe"?


Melyik a kettő közül és miért?


2019. okt. 15. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2-est válaszd hátha bejön. Amúgy egyik se jó, ha rajongasz valakiert azt ered el, hogy ő biztos nem fog, aki erted rajong gondolom en, az is téged azért nem izgat annyira, mert túlságosan kimutatta a rajongását (ezt nem szabad).
2019. okt. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy madárnak melyik szárnya a fontosabb? Nem elég csak szeretni,szeretve is kell lenni. Mert ha az egyik nem következik be akkor nincs semmi értelme. És az egyiknek nagyon fájdalmas tud lenni.
2019. okt. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Gyakori93 ***** válasza:
57%

Hosszú távon egyik sem jobb! Nekem is a kapcsolatom azért ment szét, mert kezdetben nem igazán szerettem a lányt. Persze később bele szerettem a lányba, de addigra az ő részéről szűnt meg a szerelem. Így sajnos szakítás lett a vége!


Én is azt mondom, hogy úgy az igazi, ha mind két fél teljes szívből szerelmes a párjába.

2019. okt. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na ne mondjátok már, hogy akik kapcsolatban élnek, azoknál mindenütt fennáll, hogy oda-vissza maximálisan odavannak egymásért...! Akkor nem lenne ennyi válás és szakítás!
2019. okt. 15. 10:34
 5/12 anonim ***** válasza:
8%
A lényeg az, hogy soha ne mutasd ki a rajongasod, amíg nem viszonzott, amíg nincs semmi, csak fokozatosan, egyébként csúnyán rafazol, en voltam rajongó, ezzel b__tam el...
2019. okt. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért van ennyi válás és szakítás mert a szerelem bizony kihűl. Ugye te sem várhatod el az emberektől hogy tökéletes párkapcsolatban éljenek. Ez egyszerűen képtelenség. Ha nincs szerelem,akkor nincs párkapcsolat sem. Mert annak mi értelme lenne ha az egyik kiszeretett belőle és mégis együtt vannak?
2019. okt. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem ez a kettő együtt jár.

Olyannal nem tudnék párkapcsolatban lenni, akit nem szeretek.

És az is nagyon rossz, boldogtalan kapcsolat lenne, ha csak én szeretném az illetőt.

2019. okt. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

értelek kérdező, most a kettő közül választani kell. Szeretni jó - inkább azt választom.

Thomas Mann így ír a Tonio Krögerben - és egyetértek:

"Mert a boldogság, mondotta önmagának, nem abban van, hogy az embert szeretik, az csak undorral vegyes kielégülése a hiúságnak. Boldogság az, ha az ember szeret, és holmi apró, fortélyos közeledésekkel lopja meg szerelme tárgyát."

2019. okt. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mo.-n egyik sem jó.
2019. okt. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A kettő közül egyiket sem!

Ilyen nincs, már ne is haragudj. Ha te szeretsz valakit 100%-ig, de ő nem szeret viszont, az gáz, ahogy az is, ha ő imád téged, te meg nem vagy belé szerelmes.

Az a normális, ha ő is szeret téged, és te is őt. Ennyi.

2019. dec. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!