Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zavarban vagyok a 14 éves...

Zavarban vagyok a 14 éves diákomtól (28 éves tanárnő vagyok), mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok pedofil, és semmi ilyesmire nem kell gondolni.

Van már tanítási tapasztalatom, fiatal fiúk sosem tetszettek ráadásul, általában mindig a 30-40-es pasik jöttek be.

A lényeg, hogy bementem a nyolcadikosokhoz tanítani (új osztályként kaptam őket, mert az előző tanárnő kiesett), és rögtön felfigyeltem arra, hogy ez a srác elég szexuálisan néz rám meg méreget. Eleinte nem figyeltem rá. Azóta pedig elkezdett célzásokat is tenni, de nem nyomulósan, hanem vicceskedve (az osztály nagy része fiú), és ezt is ügyesen hárítom, de egyre nehezebben. Valamiért-és nem tudom miért-kizökkent, és zavarban vagyok.

Hála az égnek nem látszik ez rajtam, viszont engem baromira nyomaszt, hogy sokszor jár a fejemben napközben.


Külsőleg nem tetszik, ne értsetek félre, hanema tekintetében van valami, és baromira zavar engem mert sosem voltam ilyen helyzetben. Nem is akarok tőle semmit, mielőtt kapnám itt a válaszokat, inkább magamban akarom helyre tenni ezt az egészet, mert fogalmam sincs mi történik vagy mi ez.


Tudnátok nekem kicsit tanácsot adni, segíteni? Agymosás is lehet, bármi, csak szeretném, ha rendbe tehetném a fejem. (Mielőtt viszont olyan kommentet kapnék, hogy na, milyen tanár lehetek, stb, azoknak üzenem, hogy igenis jó tanár vagyok, sőt, rengeteg visszajezést kapok, és nem léptem és nem is fogok átlépni semmilyen vonalat).


2023. okt. 6. 21:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a fiatal tanárnők ilyesminek mindig ki lesznek téve, lesz egy vagy több srác aki szexuálisan fog rátok tekinteni. Szerintem ha megszokod, már nem fog érdekelni. (vagy akkor, ha lesz komoly kapcsolatod.)
2023. okt. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Új tanárnő érkezik az iskolába. Az első nap után kiborulva megy be az igazgatóhoz:

- Igazgató úr, nem bírok az egyik gyerekkel, állandóan azt ismételgeti, hogy "+szlak, +bszlak, +aszlak..."

- Melyik az, a Móricka? Az a kis vörös, az első padban?

- Igen!

- Az meg is fogja...

2023. okt. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
Melyik iskola?Józsi bácsi 64F
2023. okt. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem hárítani kell, hanem meghúzni a határokat és azt nem lépheti át egy szaros kölyök. Rosszul csinálod, utána pedig egyre többen egyre durvábbak lesznek, mert azt látják hogy ezt meg lehet veled csinálni, semmi tekintélyed nem lesz, és akkor tisztelni sem fognak. Neked is jól esnek a közeledések vagy vicces bókok, és már el is felejtetted, hogy te vagy a tanár és van egy hierarchia amit tartani kell. Aztán majd csak a pletykákból hallod vissza, hogy ahányszor a tábla felé fordulva írsz, már mindenkinek száz képe van a seggedről, és azt cserélgetik ki csinált jobbat. Egy 14 éves fejében és fantáziájában csak a baszás van.
2023. okt. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

"Azóta pedig elkezdett célzásokat is tenni"

. Itt kell leállítani. Emlékeztetni a határokra. Esetleg egy szaftosabb bejegyzést egy szaktanári figyelmeztető kíséretében szívesen olvasnak otthon a szülők, de jó azt is fejben tartania, hogy szóbeli felvételik is lesznek, olvasgatják az ellenőrzőt, és elég ciki lehet neki. Szóval húzza meg magát


Érdemes lehet még az osztályfőnökkel beszélgetni, vagy idősebb tanárnőtől tanácsot kérni.

2023. okt. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
7%

Nem állítod le, mert legyezgeti a hiúságodat.


(Mondjuk nem halnál bele, ha adnál neki egy esélyt.)

2023. okt. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
23%
Passzold le azt az osztályt.
2023. okt. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
7. He? Gondolod, hogy ez kívánságműsor? Munkahely!!!
2023. okt. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
18%

EGY BOTRÁNY RÉSZLETEI


Láttam ezt a filmet, annyira nem volt jó, viszont a VÁGY ÉS VIRÁGZÁS, az igen.

2023. okt. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%

Ha valóban úgy gondolod, hogy akár jövőre, mikor már nem lesz a diákod, akár 4-5 év múlva amikor már felnőtt lesz, nem adnál neki esélyt,

akkor valóban meg kell húzni a határt.

Akár a fentebb említett módon, a tanár kártyát kijátszva, beírással is a tudtára adni, hogy szeretnéd ha leállna.

Viszont ezt még most az elején! Mert ha mégiscsak átfordulna benne valami, és a sima szexuális kíváncsiság helyett valóban elkezdene érzelmeket táplálni irántad, akkor az első nagy visszautasítás (főleg ha még más vonzatokat is hoz magával, mint a beírás, szülők, igazgató bevonása) akár nagyobb traumát is okozhat...

2023. okt. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!