Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki teherbe esik, annak minek...

Aki teherbe esik, annak minek gratulálnak az emberek?

Figyelt kérdés

Totál olyan mintha konkrétan egy jó sikeres "dugáshoz" gratulálnának.

Tiszta szégyen...


2023. okt. 10. 23:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem is a gyermekáldásnak gratulálnak, bár szerintem ez akkor helyénvalóbb, ha a pár már régóta próbálkozik,és egyszer csak öaszejön vagy így vagy úgy.
2023. okt. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%
Nem a dugásnak gratulálnak. A gyerekvállalás komoly döntés, nagy mérföldkő az életben, inkább ennek gratulálnak.
2023. okt. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
61%

#12 De a teherbeesés elsősorban nem döntés, hanem biológia. Részegen egy bokorban, egy random drogostól is teherbe lehet esni. Sőt, ha tudatos tervezés volt sincs értelme döntésnek gratulálni, mert nem tudjuk, hogy jó döntés volt-e, jól neveli-e majd azt a gyereket.


Szerintem maximum akkor van értelme gratulálni, ha tudjuk, hogy nehezen jött össze. Sokkal logikusabb lenne sok sikert, még sok boldogságot kívánni, mint gratulálni.

2023. okt. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
55%
Az elhatározáshoz, meg a (feltételezhetően) megteremtett anyagi háttérhez szerintem.
2023. okt. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
71%
Egyébként ez nekem is furcsa, az egészséges baba születéséhez még csak-csak, de itt kb ahhoz gratulálnak hogy sikerült védekezés nélkül szexelni. :D elég bizarr nekem is
2023. okt. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Metionin ***** válasza:
82%
Mert szokás. Amúgy igen, nekem is kicsit olyan, hogy gratulálnak valamihez, ami egy biológiai folyamat és tulajdonképpen egy cickány is képes rá. Amikor megszületik a gyerek, az már inkább gratulálós meg teljesítmény számba megy. Kicsit olyan ez, mintha a menstruációhoz vagy az őszüléshez gratulálnának, nekem is fura de ha jobban megnézed, elég sok ilyen szokás van, amihez nem kell teljesítmény, mégis gratulálnak hozzá. Talán azért látom így, mert nekem a gratuláció, az elismerés teljesítményt feltételez, a teherbeesés meg bármilyen nagy cucc egyeseknek, nem teljesítmény.
2023. okt. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
68%

Szimpla szokás.

De amúgy egyetértek azzal hogy ez normáliséknál egy komoly mérföldkő, egy nagy elhatározás. Szép dolog hogy két ember eljut egy ilyen döntésre és tudatosan gyereket vállal.

Nyilván aztán van aki csak véletlen úgy marad. Senkinek nincs a homlokára írva hogy a kettőből melyik.

2023. okt. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
93%
Egy új adószám sikeres legenerálásához!
2023. okt. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
67%

18#

Top komment

2023. okt. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Egyre kevesebb a megbízhatóan működő fénymásoló!
2023. okt. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!