Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A roma csajok ha városi...

A roma csajok ha városi környezetben nőnek fel egyedüli gyerekként, akkor is erősebbek lesznek egy átlagos velük egyidős magyar lánynál? (hasonló súly és magasság, hasonló életvitel)

Figyelt kérdés

Ha igen szerintetek miét, ha nem akkor miért nem?

A szavazásnál azt jelöld meg amit a legvalószínűbbnek gondolsz, esetleg kommenteben vagy akár privibe is kifejtheted hogy miért.



2023. okt. 13. 13:40
A kérdező szavazást indított:
Roma csajok erősebbek 14_18 év között
Magyar lányok erősebbek 14-18 év között
Roma csajok erősebbek 18-25 év között
Magyar nők erősebbek 18-25 év között
Roma csajok erősebbek 25-30 év között
Magyar nők erősebbek 25-30 év között
13 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Én még egyetlen roma csajt se láttam se futni, se sportolni. Vajon miért?

A fizikális erőszakot, meg a verekedést, csak az alja nép alkalmazza. Egy normális, tisztességes ember nem verekedik.

2023. okt. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1

Én elég sok magyar csajt ismerek akiket még sose láttam futni vagy sportolni. De ez nem is a kérdés része, a hasonló életvitel az pont erről szól a leírásban. Az hogy a te megítélésed szerint ki az alja nép az megint nem volt kérdés. Attól hogy verekszik valaki és meg tudja védeni magát még nem lesz "alja" nép. Ennyi erővel Szondi György is az lenne.

2023. okt. 13. 13:54
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az,hogy erősebb?Fel tud emelni egy kovácsüllőt?
2023. okt. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3

Az a válaszolókra van bízva hogy mit értenek ez alatt. A te verziód is lehet egy szempont igen.

2023. okt. 13. 13:57
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

#2

Kérdező, az önvédelem az megint más kategória. A szóban forgó népség a verekedést NEM önvédelemre használja, náluk teljesen hétköznapi cselekedet, hogy ezt csinálják.


Ha nem olyan környezetben szocializálódnak, akkor nem lesznek olyanok, mint mi.

Pl. én sportolok, futok, egészségtudatos életvitelt folytatok és nem vagyok elhízott. Nem verekszem, nem ebben szocializálódtam.

2023. okt. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
ui.: 10 kg-s súlyzóval edzem otthon.
2023. okt. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
fétises
2023. okt. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

5

Oké akkor a te szempontod az hogy te nagyobb sújt tudsz e felemelni. Nincs ebben semmi gond. Pont ezért a válaszolókra van bízva az hogy kinek milyen tapasztalatai vannak másokkal szemben. Nyilván nincs mindenkinek hajtépős sztorija, meg nem is kell hogy legyen, pont ezért így van megfogalmazva a kérdés.

2023. okt. 13. 14:03
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
Ki a f...t érdekli???
2023. okt. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem!

Nem lesznek erősebbek.

Nem kell erősnek lenniük, mert egyedüli gyerekként nincs idősebb fiú testvér aki .......

2023. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!