Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A roma csajok ha városi...

A roma csajok ha városi környezetben nőnek fel egyedüli gyerekként, akkor is erősebbek lesznek egy átlagos velük egyidős magyar lánynál? (hasonló súly és magasság, hasonló életvitel)

Figyelt kérdés

Ha igen szerintetek miét, ha nem akkor miért nem?

A szavazásnál azt jelöld meg amit a legvalószínűbbnek gondolsz, esetleg kommenteben vagy akár privibe is kifejtheted hogy miért.



2023. okt. 13. 13:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsalod, akkor meghalaszt, mefmereszti a tüdődet
2023. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
14-99 éves kor között
2023. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

"Legalja" putris cigányok közt nőttem fel, velük jártam egy iskolába. Mindegyik addig volt nagyon "erős", amíg cicaharc volt, hajtépés meg karcolgatás, ha valamelyiknek behúztam egyet, akkor rám lett küldve a családja. A fiútestvérek, meg az apja.

Jelenleg nem ott élek, ahol felnőttem, és halál normális cigány szomszédaim vannak. A nagylány 20 éves. Vasággyal 40 kiló, ránézésre nagyon sovány, de szerintem van valami betegsége, és azért. A nővére, meg az anyja kissé elhízott, egyikük sem fitt, nem erősebbek, mint én, aki szintén vékony vagyok, de sportolok, gyakran engem kérnek meg olyan egyszerű dolgokra, hogy cseréljek gázpalackot náluk, meg én vagyok az, aki éjszaka is úgy vagyok vele, hogy hazamegyek, ha valaki követ, max. lefújom könnygázzal, vagy esetleg kinyomom a szemét, vagy ami legvalószínűbb, hogy elszaladok. Ők meg rettegnek hazamenni éjjel, mert mi van, ha.

2023. okt. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!