Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ritka, aki 30 éves kétgyerekes...

Ritka, aki 30 éves kétgyerekes anyukaként is tininek néz ki?

Figyelt kérdés

Mert kb.sok helyen úgy néznek rám mint egy földönkívülire, ha közlöm velük, hogy anyuka vagyok.

Van egy 5 éves és egy 4 hónapos gyerekem.



#anya #Fialatabb
2023. okt. 14. 22:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%
Gratulálok.
2023. okt. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Sok anyuka megnézi a tiniket, de ma már a tinilányok olyan nőiesek hogy kenterbe vágják az anyukát.
2023. okt. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Mármint mikor a második babàmmmal bekerültem a kórházba, a nővérek “kislánynak” néztek. Most ez igazából nem tudom jó vagy rossz…

Nyilván örülnek az emberek, ha fiatalabbnak néznek ki, de az én esetemben talán inkább lennék komolyabb kinézetű, akit nem kezelnek gyerekként

2023. okt. 14. 22:32
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalan nem ritka. De százszor jobb, mintha a gyerek nagyanyjanak hinnenek. 😂
2023. okt. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
16%
Most akkor földönkívüli vagy tini?
2023. okt. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igen? A város “leghíresebb” nőgyógyásza kamasznak nézett, mikor elmentem hozzá és mikor közöltem vele, hogy hát gyerekem van, nagyot lesett. Szóval ezért gondoltam, hogy annyira nem lehet gyakori
2023. okt. 14. 22:50
 7/20 anonim ***** válasza:
63%
Biztos csinos és szép vagy, fiatalosan öltözködsz ezért a nagy meglepődés sok helyről szerintem.Bnöm 31 van egy 10 és egy 4 éves gyereke.Csinosan öltözik csak lesnek néhányan hogy kétgyerekes anyuka.Hát ritka.Én ahogy észrevettem és amit látok hogy sok anyuka igénytelen, elhízott.Szerintem minden ellen lehet tenni csak akarni kell 🫶
2023. okt. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
39%
Legyél erre büszke, én is ilyen jól szeretnék kinézni harmincasként mint te🤷‍♀️🩷 Aki meg nem akar adni magára az ne adjon.Van aki elfogadja magát úgy hogy megelitőben meg papucsban viszi a gyereket iskolába.Na én nem.
2023. okt. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%
Melegìtőben*
2023. okt. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

Azzal azért számoljál, hogy az egészségügyben olyanok dolgoznak...

Hirdetik, hogy 4 diplomájuk van még a takarításhoz is, de hogy normális valóságvizsgálatuk sosincs az is fix.


Vagy csak direkt próbálnak alázni azzal, hogy nem adják meg a tiszteletet, ami neked jár. Ezt meg a legkönnyebben ebben a burkolt formában tehetik (fiatalítanak), ahol nem szólhatsz semmit, hiszen ennek - főleg a nők - örülnek.

2023. okt. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!