Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tehetnek ilyet elvileg...

Hogy tehetnek ilyet elvileg normális rendőrök?

Figyelt kérdés

[link]

Majd bent meg tanulják a szó fogadást vagy ők is el lesznek verve ahogy azt kell csak nyilván így már nem jó móka csak ha ők csinálják.


2023. okt. 17. 05:18
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
A diktaturában ilyenek a rendőrök.
2023. okt. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az ilyen szakmákban sem tudják teljesen kiszűrni az elmebeteg pszichopatákat.De legalább ülni fognak,biztos megérte az idiótáknak.
2023. okt. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy nem voltak normálisak. Ráadásul sajnos az ilyenek miatt még jobban megsüllyed a rendőrök egyébként sem túl pozitív megítélése.
2023. okt. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Shaddark ***** válasza:
84%

Vita indítóként megjegyezném hogy szerintem sem volt erkölcsös amit tettek, ugyanakkor én még éltem abban a rendszerben (igaz, kicsi voltam) amikor a rend őreinek nem volt ennyire korlátozott a mozgástere.

Gyilkosság alig volt, cigány bűnözés sem. Mondjuk az inkább a kötelező állásnak volt köszönhető (KMK), bár ez is közre játszott. Volt pár emberke akik nem éppen tiszteletre méltó életet éltek, ezekből volt akinek leverték a veséjét egy, a bűnözésről való elmélkedés négyesben alkalmával.

Amikor elindult betörni a haverokkal, mindig elkezdett fájni neki és inkább hazament.

Az átlag polgárok nem igazán féltek a rendőröktől, nem volt okuk rá.

Szóval megvan az előnye és hátránya is, ha egy rendőr kicsit önjáró.

Az esetnél gondolom, akiknek nincs veszteni valójuk olyanok voltak az elszenvedők, mert a verésen kívül semmi nincs amivel rá tudnák venni őket hogy tartsák be a szabályokat. Gondolom, úgy alakult ki a helyzet, hogy egyik oldalon a hajléktalanok, akik le se sz...ják a rend derék őrei mit mondanak nekik és koldulnak a főtéren. A másik oldalon a rendőrök, akiket naponta lecsesznek hogy miért nem képesek betartatni a rendet.

Persze, ha élvezték is nem csak tehetetlenségből csinálták akkor nincs igazam.

2023. okt. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Shaddark


Az esetnél azt írják,hogy éneklésre és léggitározásra kényszerítették őket.Meg ugye fel is vették videóra.Ez arra utal,hogy szórakozásból tették.

Abban igazad lehet,hogy régen nagyobb volt a rendőrök tisztelete.

2023. okt. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos rengeteg esetben nem érdemelnek tiszteletet. Úgy tartják akinek normális értékrendje és mentalitása volt, de bekerült Rendőrnek általában azokból is szellemileg lecsúszott rosszindulatú jelentéktelen ember lesz.

Nagyon sok példát látni erre amúgy. A f4szméregetés, megfélemlítésre törekvés a legszánalmasabb. És itt nem arra gondolok, hogy megbüntetnek azért mert csináltál valamit. Pl múltkor egy barátomat igazoltatták autóval, megvádolták valami f4szsággal hogy ők látták hogy egész este autóversenyzett a városba (egy 1.0 suzukival), nyílván elmondta hogy ez bullshit, aztán kerestek valami indokot hogy megbüntessék és közölték, hogy "látod, mindíg mi nyerünk".

De az ilyen dolgokról reggelig lehetne írni. Elég szánalmas, hogy rengeteg rendőr győzelemként kezeli, ha mondvacsinált indokkal szándékos g3c1zésből meg tud bírságolni pár ezer forintra egy tizenévest. Ez csak egy a sok közül, rengeteg hasonlót láttam/éltem át.

dec. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!