Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek az életemnel?

Mit tegyek az életemnel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kiskoromba se voltam okos, mindig lassú volt a felfogásom, az ottani matekon elvéreztem már. Nem tudom kifejezni magam, elmagyarázni mi történt, mert nem marad meg. Járok fejlesztő tanárhoz is, aki a koncentrációmat meg a felfogásomat javítja. Logikai gondolkodásom se valami jó, de még mindig nem adtam fel az egyetemet, vagyis nem akarom. Nagyon szeretnék menni egyetemre, elvégezni és érvényesülni a diplomával. Képes szeretnék lenni rá.


Nem volt barátnőm se még, úgy érzem lenéznek engemet a haverok meg osztálytársak, meg nincs is sok barátom.


Depressziós is vagyok miatta. Általánosba is át tudtak verni, mert nem értettem a telefonokhoz, most se nagyon se a számítógephez, és hülyére tudtak venni.


Nem is lenne jó ha valaki haverkodna velem szerintem, mert nem vagyok otthon sok témába, és meglátná mennyire hülye vagyok.


Mit tegyek?


21 F


2023. okt. 17. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Keress valami egyszerűbb fizikai munkát, ha nm tudsz jól tanulni. Nem kell mindenkinek egyetemre menni.
2023. okt. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy nem feltétlen IQ alapján barátkoznak az emberek. Sokszor elég ha valaki benne volt minden hülyeségben. Ha valakivel együtt boxoltam vagy motoroztam vagy elhagyatott épületekbe másztunk be, akkor nyilván sose érdekelt, hogy hanyas volt matekból.
2023. okt. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
A szövegedben található nyelvi hibák mennyiségéből egyértelmű, hogy semmilyen egyetemi képzés nem való neked. Keress valami egyszerűbb munkát, pl. sofőr, árufeltöltő, építkezési munkás, stb. - így boldog lehetsz!
2023. okt. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Én is azt javaslom, hogy keress egyszerűbb, monoton munkát, amiben azért nem mész tönkre, és keress valami hobbikat amikkel jól érzed magad, építs egy kis egzisztenciát, legyél szorgalmas, megbízható, és olyan akire lehet számítani. Jönnek majd barátságok és ismertségek idővel. Addig is érezd jól magad a bőrödben.
2023. okt. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%

Le a fejjel, lesz ez még így se.


Én is azt hittem, hogy 15 évesen egy szerencsétlen balfék vagyok és senkinek nem fogok kelleni.

És 16 éves koromtól mégis voltak szép barátnőim,jó fej barátaim.

2023. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!