Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy legyen...

Mit csináljak, hogy legyen értelme az életemnek és boldog legyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és már kezdem feladni. 6 éve senkim nincs akivel 2 szót válthatnék barátok és egyebek. Egyetlen "örömforrásom" az életben az az edzés és a videójátékok. Kondiba majdnem minden nap megyek már 6 éve, hogy addig se gondoljak a szánalmas életemre és leveszessem a stresszt, hogy ne legyenek durvább gondolataim. Játékok meg keltenek bennem egy ilyen üresség érzést, se nem szomorú se nem boldog nem vagyok, csak az idő mintha elrepülne magától. Igazából minden napot csak átveszelek azzal a tudattal, hogy a holnap biztos jobb lesz, de ezt is kezdem már feladni lassan. Jelenleg tanulok, de ennek sem látom értelmét, lesz majd egy jó állásom és folytatódik ugyanez a szenvedés 80 éves koromig ? Ebben a jövőképben semmi jó nincs szerintem, ami miatt érdemes lenne belemenni. Biztos összeszedetlen az egész írás, de nézzétek el igen ritkán kommunikálok bármilyen formában is. Pszichológusnál voltam, és elvileg semilyen mentális problémám nincs.

2021. okt. 3. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha már 6 éve jársz kondizni, akkor akár hozzá is szólhatsz ott lévő emberekhez. Pl látsz egy amatőrt, akkor adhatsz neki tanácsot. vagy mond a recepciósnak/pénztárosnak, hogy Jó reggel!, visszaköszön, majd mondod, hogy "milyen szép napunk van", válaszol valamit és már váltottatok is 2 mondatot. Legközelebb lehet 3 mondat lesz belőle stb.

Nem attól lesz jobb a helyzeted, ha telik az idő, hanem ha elkezdesz tenni a jobb életért, akkor idővel ennek lesz eredménye.

2021. okt. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem osszejossz?
2021. okt. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kései Sirató ***** válasza:
Ismerkedj lányokkal! Ha szerelmes leszel, lesz értelme az életednek.
2021. okt. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!