Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyre kibírhatatlanabbak az...

Egyre kibírhatatlanabbak az emberek?

Figyelt kérdés

Eddig az élni, és élni hagyni elv szerint éltem az életemet, és körülbelül a Covid előtti időszakig úgy voltam vele, hogy a legtöbb ember ezzel hasonló módon van.


Talán a Covid óta pedig mindenki ingerült, mindenki csak saját magát nézi, mindenki azt nézi, hogy neki mi a jó, a többi emberrel nem törődnek.


2023. okt. 19. 14:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is látok ilyen változást, szerintem sok a bizonytalanság, frusztráló körülmény a mai világban, ami rányomja a bélyegét a közhangulatra.
2023. okt. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Régen is hülyék voltak.


66F

2023. okt. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Covid előtt is ilyen volt a többség
2023. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Semmi érdemi változást nem tapasztaltam évtizedek óta.
2023. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is volt változás, divat lett ingerültnek és aljasnak lenni. Szerintem más egyéb dolog nincs, ami ezt meghatározná.
2023. okt. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
5- szerintem nem divat, hanem tényleg ilyenek az emberek.
2023. okt. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem mostani. Csak most tetőzik. És nincs visszaút. Az országnak ennyi volt. Az emberek nem hajlandóak változtatni, csak várják a változást.
2023. okt. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
7- Azért én el tudom képzelni, hogy ez nemcsak magyar jelenség, hanem több országban is hasonló a helyzet, mert több olyan globális jelenség is van, ami lenyomja a hangulatot.
2023. okt. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ennél a kérdésnél majdhogynem nekem esett az egyik válaszoló, mert kifejtettem, hogy nem vagyok kétségbeesve, hogy háború és terrorizmus van, élem a saját életemet, valósítom meg önmagamat. Jön itt nekem a közös világgal .stb..


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..


Senkit nem bántok, utálom én is, ha minden ok nélkül baszogatják egymást az emberek. Amire meg nincs ráhatásom azért miért essek kétségbe? Attól nekem jobb lesz, ha félelemben és rettegésben élek? Nem. Sőt, ellenkezőleg, csak rosszabb lenne, mert beszippantana a depresszió.


Én egyébként a vezetési stílusban vettem észre az idegbetegséget. Egyre több a baleset is az utakon.

2023. okt. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9- nincs ezzel gond, szerintem, én csak azt mondtam, hogy szerintem az emberek többsége emiatt lett frusztráltabb. És nem is feltétlenül azért, mert pont a háború vagy a klímaváltozás miatt aggódik, hanem benne van a közhangulatban egy bizonytalanság, fenyegetettség érzés, ami tudattalanul is hat mindenkire. Tehát lehet, hogy azt se tudja, hogy mi a baja, csak baja van.
2023. okt. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!