Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Két lánytestvér között nőttem...

Két lánytestvér között nőttem fel fiúként. Mostanában egyre kibírhatatlanabb hiányt érzek, hogy nem született egy öcsém. Hogyan oldhatnám meg ezt a lelki kérdést?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok. Egyre inkább azt érzem, hogy hatalmas nagy űr az életemben az, hogy nincs egy kisöcsém, akivel lehetne fiús dolgokat csinálni. A lánytestvéreimmel sose tudtam úgy igazán kijönni.

Tudom, hogy triviálisnak hangzik, de tényleg egy komoly tehernek érzem ezt.


2020. júl. 5. 07:39
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Menj el pszichológushoz, egyáltalán nem normális, amit érzel.
2020. júl. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Nősülj meg, lesz fiad, azzal foglalkozz, és a fóbiáid elillanak, mint a nyári köd.
2020. júl. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

#1

Miért ne lenne normális érzés a hiányérzet? Téged is elküldenek a pszichológushoz,ha pl.szomorú vagy?

2020. júl. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

#3-as 20 éves fiú hiányérzete ezzel kapcsolatban nem normális, főleg, hogy teherként éli meg. 5-10 évesen szeretne kistesót ok, de 20 évesen nem kell játszópajtás, ott vannak a barátok.

Nekem nincs testvérem, szeretném, ha lenne, de az ember azzal gazdálkodjon, ami van, ne azt keresse, hogy mi az ami hiányzik; főleg a boldogságát nem érdemes egy elérhetetlen álomhoz kötni.

2020. júl. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

#4

Van benne igazság. De nem tudjuk,hogy milyen a kérdező és 2 lánytestvér kapcsolata,lehet,hogy a rossz kapcsolatból kifolyólag éli keg ezt teherként.

2020. júl. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj rám, aki a mentális gondjai miatt soha nem tudott kapcsolatokat kialakítani, egyetlen egy barátom sincs, egesz életemben teljesen magányos voltam, rengetegszer sírtam emiatt es bármit megadnék egy testverert. Neked nem csak 1, de kettő is van... egykenek lenni a legrosszabb dolog, plane, egy olyan magányos lánynak mint nekem. Elég furcsa ilyet olvasni, értékelnek kellene a két testvéred. Van, akiknek egy sincs.
2020. júl. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Alapíts családod, és hogy ha szerencséd van, fiad születik.
2020. júl. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha egyke lennél?

Mi csak ketten vagyunk tesók öcsémmel, én jöttem előbb lányként, egyikünknek sincs hiányérzete. A szüleink annyi gyereket vállaltak, amennyit tisztességesen fel tudtak nevelni.

2020. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hiszen ha lennenek barataid, nem volna ez az ur. Plane a jelenre, nem a gyerekkorra vonatkozoan. Ennyi idosen testvereknel siman elofordul, hogy szinte nem is szolnak egymashoz, annyira kulonbozoek.
2020. júl. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor én mit szóljak mindig egyedül voltam nem törődtek velem a szüleim sem sokat. Mindig akartam testvért és lett volna 5. Az egyik iker és mind meghaltak születésük előtt. :(
2020. júl. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!