Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz mert nő létemre sokszor...

Gáz mert nő létemre sokszor nyilvánosan nagyon csúnya szavakkal beszólok az életnek vagy magamnak?

Figyelt kérdés

Annyira megszoktam az ilyen hirtelen megnyilvánulást magamon, hogy egyáltalán nem zavar az adott pillanatban ha valaki mellettem van, vagy mások meghallják, persze utána pár perc múlva kicsit elszégyellem magam, de ezt csak magamban éreztetem.

Pld. vezettem az autót és anya ült mellettem, hátul meg két ismerősöm.

A buszmegállóból kiindult a busz és nekem lassítanom kellett hogy beengedjem. Mondtam egy csúnyát " Az Isten úgy ba....on meg téged a fa...al te hülye f...sz!"

Anya olyankor szörnyülködik hogy nem tudok kulturáltan viselkedni. Az idegenek akik hallják, azok nem mernek megszólalni.

Ma a bevásárlókocsiból raktam ki a cuccokat a pénztárosnál és a körmeimmel véletlenül kiszakítottam a kristálycukrot, de csak éppen csak szemerkélt belőle a cukor. Azt mondtam " A k..a Isten jól b..sza meg a gyártóját a mohos k..a f...át!"

Ilyeneket szoktam mondani, ezeknél még csúnyábbakat, de sosem kiabálva, csak úgy monoton hangsúllyal.

Eddig sosem szóltak meg, talán mert félnek hogy agresszív leszek velük szemben, mindenki úgy tesz mintha semmi sem történt volna.

Tudom hogy gáz, de a hirtelen szituációban nem gondolok a szégyenre.


2023. okt. 20. 23:35
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
85%
Én is, de már szóltak rám ismerősök.
2023. okt. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
85%
Ez a tourette szindróma nem?
2023. okt. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Nem.
2023. okt. 20. 23:54
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Nincs nagyon önkontrollod, egyébként én is iylen vagyok, nem ennyire durván ,de en is szoktam cifrát mondani ,de sajnos rájöttem , nincs önkontrollom,hogy irányítani tudjam ezt a fajta kirohanásomat!
2023. okt. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
82%
Néha én is teszek hasonlót, de figyelek arra, hogy azért nyilvánosan nem, és nem tolom ennyire túl. De ha valami rossz történik akkor kiszalad egy két k...i... vagy ilyesmi.
2023. okt. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
67%
Belőlem a feszült vadállati morgás tör fel egyre gyakrabban, mostanság már akkor is ha emberek is vannak a közelemben. Szintén önkéntelen, mert megszoktam amíg magamban voltam. De valahol ezek talán nem annyira jó dolgok, és megérné visszaszerezni tudatosan a kontrolt. Sokan felszínesek és az ilyen dolgok alapján ítélhetik meg az embert. Bár fene tudja, biztos van akinek ez még szimpatikus is lehet.
2023. okt. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
85%
Sokaknak kiszalad, próbálj meg jobban odafigyelni a pillanat hevében, hogy ne kelljen utána rosszul érezned magad, és másokat se hozz kellemetlen helyzetbe, mert megeshet egy olyan szituációban is, ahol nem kéne (pl. konferencia). Az lényegtelen, hogy nő vagy, nekem anyám panaszkodott mindig, hogy hogy lehetek nő létemre ilyen proli, hogy nincsenek élére hajtogatva a ruháim és igazán nem értem, hogy mi köze van a kettőnek egymáshoz-ezek szerint férfi nem lenne proli emiatt? Elsősorban önmagad miatt változtass ezen, mert egyértelműen kellemetlen helyzeteket okoz.
2023. okt. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
66%
Hát baszki, elmondasz egy egész mondatot káromkodva. Olyan vagy mint egy rossz taxis. Mosd ki a szád szappannal. Én így nem szégyenkeznék veled. 30/F
2023. okt. 21. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem iszonyat gáz, hogy egy nő úgy káromkodik, mint egy kocsis. Ez nem nőies viselkedés, inkább taszító.

Önkontroll, és tanulj meg viselkedni!

2023. okt. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
54%

A káromkodásnak mentálhigiénés fontossága van. Jókor, jó időben hasznos, hiszen nem egy tárgyon vagy emberen csapod szét a kezed.

Aki azt mondja, hogy nem illik, meg gáz, na azzal van a gáz. Aki ennyi csúnya beszédet nem bír el, az sajnos nagyon frusztrált lehet, mint valami fortyogó kukta.

2023. okt. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!