Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szégyelnem kellene a munkám? ...

Szégyelnem kellene a munkám? Lentebb leírom.

Figyelt kérdés

Szóval amikor ismerkedek egy csajjal, és leírom neki hogy a munkám az hogy kertész vagyok, egyből megszűnik náluk a nagy rajongás, volt aki tiltott is.

Ennyire gáz a csajok szemében a munkám?



2023. okt. 21. 11:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez egy tök jó foglalkozás, nem tudom, kinek mi baja van vele.
2023. okt. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Kitana. ***** válasza:
29%
Szerintem nem, de gondolom arra tippelnek, hogy biztos nagyon szarul keresel és nem vagy okos sem.
2023. okt. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
A munka szerintem szép lehet. Szerintem még az okossággal sincs bajuk. Csak hát ugye a fizu... (Bár én nem tudom, mennyit keres egy kertész, kértépítő ismerősöm volt, neki jól ment a szekér).
2023. okt. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
8%
Hát ja, kertész, az már majdnem olyan mint a takarító, azt egy nő is csinálja, nehéz rá felnézni. Nyilván van, aki meghúz magában egy szintet, és a kertész sokaknál ez alatt lehet.
2023. okt. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem keresek rosszúl, azért is fura hogy sok csaj nincs tisztába vele, hogy melyik munka mennyit fizet.

És nem vagyok ám buta, csak szeretem a munkám. :)

2023. okt. 21. 11:43
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Mondd, azt, hogy kertépítő:)
2023. okt. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Aki emiatt tilt, az amúgysem gondolta komolyan.

Egyébként, amikor megkérdezik, nyugodtan írhatsz egy hosszabb választ is, amiben mesélsz arról, hogy miért menő kertésznek lenni, milyen fontos, miért csinálod, stb.

2023. okt. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Ha emiatt nem áll veled szóba, te jársz jól.
2023. okt. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%
Elfajult a világ, rohad szétfele az ország, a társadalom már a 90-es évek elején szétesett. De egyre több cikket olvasni modern várostervezésről, jövőbeli emberi léptékű közösségekről, az ökológiiai és globális válságok megoldásairól. Szóval remélem azért lesz ez még jobb is.
2023. okt. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

Nekem megfelelt a mezőgazdász is. Hasonló szakma, mint a tiéd.


Volt egy csomó jó tulajdonsága, amiért beleszerettem (humorával felvidított és feledtette az elhúzódó gyászt édesanyám halála után.)


Nagyon jól bánik a pénzzel, ért a takarékoskodáshoz, stb.

2023. okt. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!