Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szégyelnek velem barátkozni...

Szégyelnek velem barátkozni az emberek,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon egyedül érzem magam,szörnyen magányos vagyok . Azt vettem észre hogy hiába akarnak barátkozni akarkivel ,senki sem akar közel kerulni hozzám . Úgy gondolom hogy ez azért van ,mert gaznak,egy igazi szégyenteljes embernek gondolnak engem ,akivel még mutatkozni sem akarnak. Ezt abból vettem észre hogy valójában teljesen másképp viselkednek velem az emberek ha esetleg négyszemközt vagyunk ,mint amikor társaságban. Van hogy én köszönök ,és az emberek vissza se köszönnek amikor másokkal vannak ,csak akkor amikor egyedül . Kérlek ne mondjátok azt hogy ezt csak bekepzelem,mert ez nem így van . Mit tehetnék hogy ezt a címkét lemossam magamról, vagy szerintetek itt mi a megoldás? Nem tudom figyelnem kívül hagyni ,mert nagyon nagyon egyedül érzem magam ,és rettenetesen rosszul esik amikor így viselkednek velem . Mit tehetnék,hogyan kezeljem ezt a helyzetet? Van esetleg olyan ember aki ugyanezt érzi?legalább ne érezzem ennyire egyedül magam ezzel a problémával.

2023. ápr. 4. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Szerinted mi miatt szégyellnek?
2023. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Iskola vagy munkahely, baráti társaság? Mi a környezet, illetve hány éves vagy?
2023. ápr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Mi miatt szégyelnek? Lehet ezen kéne változtatni.
2023. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
A környezet minden esetben a belső világod visszatükrödőzése.. ezen gondolat mentén merre mennél tovább?
2023. ápr. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Személyes példa, nekem van egy olyan barátom aki egyértelműen szégyell az olyan barátai előtt, akik engem nem ismernek.
2023. ápr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
15 vagyok, úgy vettem észre hogy szinte mindenhol ez van . Ha egy két emberről lenne szó akkor nem izgatna,vagy ha lennének közeli barátaim . De így úgy érzem ez nagyon akadályoz engem .Nem tudom pontosan ,még sosem kérdeztem rá és nem is mondta senki . Egyszerűen csak más vagyok,nem igazán szólok vissza másnak,és leneznek.Aki a visszatukrozodesrol írt,ki tudná nekem ezt egy kicsit fejteni meg jobban ? Tehát akkor azért viselkednek így mert én szegyenlem saját magam,vagy azért mert tudom hogy szégyelnek,vagy esetleg mindkettő? nagyon köszönöm a válaszokat.
2023. ápr. 6. 18:49
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagy esetleg büdös vagy ápolatlan? Nálunk általában azokat nézik le akik nagyon igénytelenek.
2023. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
7. Vagy azokat nézik ki, akikre irigyek. Engem is utáltak a r.bancok és cs.sztettek annakidején. Később megtudtam, h a fő bajuk az irigység volt, mert jó alakom volt, nem híztam, szebbnek találtak stb. Azóta meg azért, mert egy senkik lettek én meg értem el valamit. Pedig 15 év eltelt...szóval nem csak azért néznek ki valakit, mert igénytelen v mert elviselhetetlen a személye.
2023. ápr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 hát nem tudom. Tapasztalataim szerint ez az irigység téma csak önámítás. Nálunk akiket piszkálnak azok tényleg gázok és maximum vigasztalják magukat azzal, hogy mások csak féltékenyek, mert ők szebbek, okosabbak, stb
2023. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
9. Én nem voltam igenytelen, sem büdös stb. Pont az ellenkezője. Bár a többség elkényeztetett gazdag liba volt, mondjuk csak színlelt gazdagság volt, mert mind a devizára verte magát valójában. Mellesleg ezért sem érdekelnek a devizások rinyája. Minek segítsem meg én az adómból azokat, akik általánosban megkeserítették az életemet, mert nem a legújabb cuccaim voltak, urizáltak a hitelből, most meg megy a rinya, hogy semmijük sincs, fizethetik a szüleik hitelét stb.
2023. ápr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!