Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Talán nem nekem való ez a munka?

Talán nem nekem való ez a munka?

Figyelt kérdés

Vendéglátásban dolgozom, de egyszerűen úgy feltudnak bosszantani az emberek.


Példának okáért tegnap megyek, sőt rohanok a dolgomra erre jött egy fiatal tini lány aki, nehogy arrébb húzódott volna, hanem még nekem jött.


Meg összeségében, úgy gondolom, miszerint az emberi faj a legbutább az állatvilágban (tisztelet a kivételnek).


Ezért sokszor gondolkodom azon, hogy talán a vendéglátás nem az én asztalom.



2023. okt. 22. 08:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Tudhattad volna elore is
2023. okt. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
A vendéglátás nem való olyannak, aki utálja az embereket.
2023. okt. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek sokfelek, sajnos vagy szerencsere. Nekem tobbszor javasoltak idegenek, h vendeglatasban dolgozzak, mert, h kedves, kozvetlen es segitokesz vagyok. Erre mindig azt valaszolom, h szeretem megvalogatni az embereket, akikkel kapcsolatba, interakcioba szeretnek kerulni. Igy ez nem palya nekem.


Kereskedelem, vendeglatas ilyen terulet, ott ezek mindig elo fognak fordulni.


A vendeglatas nem a te asztalod.

2023. okt. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván te sem vagy lángész ha utálod az embereket és mégis ilyen szakmában helyezkedsz el.

Erre hallottam egy jót Mucsitól: ne legyél rájuk dühös, ezek ugyan olyan hülyék mint te.

2023. okt. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Ahogy látom kőkeményen lepontoznak itt mindenkit az őszinte vélemény miatt, de egye fene.

Már bocs, de miért kellene a vendégnek arrébb ugrania, ha te épp arra sietsz? Udvariasságból megteheti, ha észrevesz egyáltalán, de vendéglátásban neked kell először udvariasságot mutatni, mivel te vagy a vendéglátós, főleg egy nővel szemben.

Ez a munka nem talán, hanem határozottan nem neked való. A vendégeknek sincs szüksége ilyenekre. Van már így is elég bunkó a szakmában. Menj el kamionosnak, vagy valami hasonló magányos munkára.

2023. okt. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem az őszinte véleményeddel van problémája a legtöbb itt lévő embereknek, hanem a stílusoddal.


De ez csak az én véleményem.

2023. okt. 22. 09:33
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
15 év vendéglátás és kereskedelem után mondhatom, hogy a vendéglátás a pokol egyik bugyra. A kereskedelem meg minimum a purgatórium. Eleinte szerettem, lelkes voltam, de ahogy az utóbbi időben viselkednek az emberek, amiket és ahogyan megengednek maguknak, a fiatalok főleg... Én váltok. Kiégtem ebben.
2023. okt. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
#6 a többi kommentet nem én írtam és azokat is lehúzták xD
2023. okt. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

A fiam ugyanígy van. 8-ban még ez volt az álma, elvégzett egy vendéglátásszervezői szakgimnáziumot, de már az utolsó éven mondta, hogy ő bizony nem fog a vendéglátásban dolgozni. Bizony itt ugyanúgy ki lehet égni, mint az egészségügyben vagy az oktatásban. Nem mindenkinek való.

A fiam most informatikát tanul.

Azt javaslom, keress egy olyan szakmát ahol nem közvetlenül emberekkel kell foglalkozni, főleg nem embereket kell kiszolgálni!!! Nem késtél le semmiről, válts időben!

2023. okt. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tamás?
2023. okt. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!