Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Talán nem nekem való ez a munka?

Talán nem nekem való ez a munka?

Figyelt kérdés

Vendéglátásban dolgozom, de egyszerűen úgy feltudnak bosszantani az emberek.


Példának okáért tegnap megyek, sőt rohanok a dolgomra erre jött egy fiatal tini lány aki, nehogy arrébb húzódott volna, hanem még nekem jött.


Meg összeségében, úgy gondolom, miszerint az emberi faj a legbutább az állatvilágban (tisztelet a kivételnek).


Ezért sokszor gondolkodom azon, hogy talán a vendéglátás nem az én asztalom.



2023. okt. 22. 08:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
23%
En szerencsere csak addig latom a vendegeket amig kimegyek szunetre, de az is sok.. foleg a sok kulfoldi 🤢 nem kepesek arebb allni az utbol meg ha nekik setalsz se, mint vmi babuk. Szemelyes ter nem letezik naluk kb. Hangosak mint a romak es nem is jattolnak
2023. okt. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
29%

Attól függ mi a célod. Ha tündérálom melót akarsz amiben pont az történik ami számodra a legkellemesebb és még jól meg is fizetik, akkor tényleg nem ez a neked való hely, de akkor kb semelyik munka se...


Ha az a célod hogy lelkileg és emberileg fejlődj (ami mellesleg látszólag rád is férne), akkor szerintem ez tökéletes munka számodra.


Nem véletlenül dobja az Élet a helyzeteket felénk. Használd.

2023. okt. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ácsi, Ácsi


Én nem említettem egy szóval, sem hogy tündérmesébe illő munkát szeretnék. Továbbá azt se, hogy fizessen jól.


Miért magyarázod bele a saját elvárásaid?

2023. okt. 23. 02:35
 14/15 anonim ***** válasza:
Hat azert eleg jol lehet vele keresni.. napi 30-40 megvan es kajara se nagyon kell kolteni.
2023. okt. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Okkal mondják, a vendéglátás nem való mindenkinek.

Én is ebben dolgozom, és szintúgy alá tudom támasztani, hogy mostanság sokkal több problémás vendég is van, és az általuk generált/érzett/érzékelt problémák is nagyobbak, mint voltak pl. Covid előtt. Egyre több a rosszindulatú, gonosz ember, de sajnos az is része ennek az iparnak, hogy ilyenekbe botlunk, viszont még őket is jól kell tudni kezelni. Hiába nem mindig egyszerű.


"(...)az emberi faj a legbutább az állatvilágban(...)"

Építő kritikaként: ha ilyen gondolatok mellett dolgozol, előbb, vagy utóbb ez vissza fog köszönni a munkádban is, aminek elég kicsi az esélye, hogy jó végkimenetele lesz.

2023. okt. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!