Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem nem érdekel egyálta...

Csak engem nem érdekel egyáltalán se az Ukrán, se az Izraeli háború?

Figyelt kérdés

Egy kommentben olvastam Facebook-on, hogy minden normális embernek magába kell szállnia az Ukrán és az Izraeli háború miatt, és imádkoznia kell a a békéért.


Engem viszont egyáltalán nem érdekel egyik háború sem, van épp elég dolog, ami miatt aggódom a saját életemmel kapcsolatban, de ezek a háborúk, ameddig közvetlenül nem érintenek, addig nem érdekelnek.


2023. okt. 22. 09:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Engem csak annyira érdekel, hogy tudjam mikor fog (ha fog) közvetlenül is érinteni, de ennyi. Persze sajnálom azokat akik részt vesznek benne, de nem tudok mit kezdeni a békéért szóval ez ennyiben is marad.
2023. okt. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Engem sem érdekel, szerintem az egész egymást daráljuk szitu egy hülyeség. Nyílván akik ebben a borzalomban részt vesznek (független attól, hogy ukrán orosz stb) sajnálom, de én nem tudok mit kezdeni ezzel. Várjuk a békét de nem fogok élettelenül várni
2023. okt. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván egy háború szörnyű dolog, de nem lettem ettől szomorúbb vagy depressziósabb.
2023. okt. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Bírom amikor úgy kezeli a média a híreket, mintha itthon is háború lenne, kell a feszkó, hogy legyen vekengés milyen szar a helyzet!
2023. okt. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon figyeled világban történő dolgok:

-->Migráns örület kormány,média hisztizés

-->Covid örület kormány,média hisztizés

-->Orosz/ukrán háború örület kormány,média hisztizés

-->Most Izrael/palesztin örület kormány,média hisztizés

-->Következő pedig lehetséges újabb migráns vagy újabb háború vagy újabb covid féle örület újra kormány,média hisztizés.

2023. okt. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
☹️☹️☹️🤦‍♀️🤦
2023. okt. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%
Én attól félek hogy belelőnek a képernyőbe!
2023. okt. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
2023. okt. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
Engem se.. ahogy az orosz-ukran se. Pedig az oroszokat birom. Igazabol nemhogy kinti, de itthoni hirek se erdekelnek egy kicsit se
2023. okt. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
32%

Engem az sem érdekelne, ha az egész világot elpusztítaná valaki .

Nem érdekel az egész ha atomot dobnának ránk az sem érdekelne . Meg azt is lefosom, hogy kik gyilkolják épp egymást .

Mondom, dobjatok atomot mindenhova legalább nem kell többet dolgozni menni meg semmit sem csinálni .

2023. okt. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!