Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem nem érdekel egyálta...

Csak engem nem érdekel egyáltalán se az Ukrán, se az Izraeli háború?

Figyelt kérdés

Egy kommentben olvastam Facebook-on, hogy minden normális embernek magába kell szállnia az Ukrán és az Izraeli háború miatt, és imádkoznia kell a a békéért.


Engem viszont egyáltalán nem érdekel egyik háború sem, van épp elég dolog, ami miatt aggódom a saját életemmel kapcsolatban, de ezek a háborúk, ameddig közvetlenül nem érintenek, addig nem érdekelnek.


2023. okt. 22. 09:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
Olvasom amit kell, de sok már nekem az elmúlt pár év. A részleteket én se követem, főleg nem az öldöklés részét. Botrányos az is amit a média művel manapság, szenzációhajhászatért bármit.
2023. okt. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem különösebben stresszelnek ezek a háborúk, egyik részt vevő népségért sem kár.
2023. okt. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem izgat engem sem a háborúsdi, csak attól tartok hogy megbolondulnak és kilövik az atombombát szerte szét a világba és az nem lenne baj ha azonnal meghalunk, inkább az hogy túléljük és nyomorékok leszünk, rákos betegek, amik szenvedéssel járnak.

Se kórház nem lesz, se gyógyszer és az utcán kellesz elpusztulnunk hónapokon keresztül a törmelékek közt, éhen szomjan meghalva.

2023. okt. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Azért nincs béke az utóbbi 12000 évben, mert imádkoznak, nem pedig tesznek érte.


Engem az se érdekelne ha mi lennénk háborúba, minket bombáznának.


Ez a bolygó a szememben olyan, mint egy 5 éves, akinek szülője van, és annak sincs fogalma semmiről.., egy idegbeteg, ostoba kölök. Szánon ezt a bolygót. Nem igazán érdekel bármi, ami történik rajta. Én lmbtq tag vagyok, és a tény, hogy akár ezzel, vagy más még sokkal lényegtelenebb dolgokkal figlalkozunk kollektíven, miközben az utóbbi 12 ezer évben folyamatos háborúzás van, elég erős másodlagos szégyen érzetet ad számomra. Amikor a gyereked elesik és eltört a lába és éppen vérzik el, akkor nem a ruháját porolgatod..., nos ez a bolygó metafórikusan ezt teszi. Nem tud érdekelni, amíg nem látom, hogy száz milliós számmal nem állunk fel ezek ellen. Addig az öl meg azt, aki és akit akar. Engem is bele értve természetesen. Aki magába szálltnak nevezi magát, de imádkozik, ahelyett, hogy tenne bármit, az szégyeljen a tenger szint feneke alá.

2023. okt. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
46%
Engem mindkét háború érdekel. Sajnos többet nem tudok tenni, minthogy drukkolok, mindkét esetben az agresszió elszenvedõjének (Ukrán - Ukrajna, Izrael - Izrael)
2023. okt. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
46%
Az se érdekelne, ha nálunk volna háború, totál leszarnám.
2023. okt. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
73%

16

Csak addig tojnád le, ameddig egy gránát le nem szakítja az egyik lábadat és úgy élnéd le az életedet, gyötrődve.

2023. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Miert kene szenvedve elni? Kinyirod magad azt kesz
2023. okt. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!