Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismerős az ilyen szülő? Mit...

Ismerős az ilyen szülő? Mit lehet ezzel csinálni?

Figyelt kérdés

Ő jön! És akkor beállít hozzám.

Előtte azért telefonál 2 órával, hogy "ő jön!, elhozza az xy-t"


Nem lett körbe csodálva, és érezteti, hogy rossz házigazda vagyok.


Speciel nem tudtam akkor hirtelen többet kihozni magamból. Az meg valahogy teljesen kizárt ötlet volt nekem, hogy leültessem beszélgetni, mert más is volt aznapra a programom, meg ellőtte két nappal telefonáltunk, úgy se történt semmi.

Nah, persze ő nehezményezte ezt.


Ilyen helyzettel mit kezdhetnék?



2023. okt. 23. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Semmit. Gondolom ez a te házad. Ha körül akarja ugrálni a vendégét akkor vigye magához. Amúgy az ilyen szülői dolgok maguktól elfelejtődnek. Nem foglalkoznék vele.
2023. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Tisztázd vele hogy ha még az anyad is egy nagy paraszt. Költozz el! Vagy csak légy őszinte. Amúgy az elsőnek igaza van vigye magához
2023. okt. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Határokat kellene húznod. 2023-ban ha még mindig az a téma, hogy mit csináljak anyámmal, az elég gáz. A csapból is ez folyik.
2023. okt. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

De miért hozzád hívja?

Mondd, hogy nem alkalmas, nem leszel otthon 😃

2023. okt. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ez egy tárgy, amit el akart hozni (nem személy). De ezt is ő találta ki, hogy pont ezt a valamit, és ő nekem rendelte. De hát nem is igazán van rá szükségem.


Meg ugye meg sem kérdezi, hogy tetszik- e, vagy szeretném-e. Hanem bumm, "ez a cucc nálad fog kikötni", és rámtolja.

2023. okt. 23. 12:16
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
És mi mit csináljunk a te anyáddal? Húzz határt, mondj nemet. Ott kiderül, hogy van-e a kapcsolatokban szeretet.
2023. okt. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Okê, határhúzás, ez még nem segített.


Mondjam azt, hogy ne jöjjön el, meg ne hozza el azt a holmit. Nem kell.

Ennyi?

De ettől is sértődött lenne.

2023. okt. 23. 13:17
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Na látod, nem nyerhetsz, csináld, ahogy neked jó
2023. okt. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, ennyi.


"hozok neked ilyen izét

-köszi, de nem kell, nincs rá szükségem

-de neked vettem

-azt én értem, de máskor kérdezd meg, hgoy kell-e, mert nekem nem kell, ne hozd ide, legjobb esetben is felrakom facebook marketre, vagy évekig porosodik mielőtt kidobnám"


"jövök

Hát... jó, bár szólhattál volna előbb is. Nem fogok nagyon ráérni foglalkozni veled.

Dehát jövök

Azt én értem, de én meg nem érek rá, máskor beszéljük meg, hogy mikor tudunk érdemben találkozni és akkor én is gy szervezem az életemet"


Ha ezen megsértődik, az az ő dolga. Sértődjön. Majd előbb-utóbb rájön, hogy különálló ember vagy saját élettel, nem tukmálhatja csakúgy magát se tárgyakat amikor kedve szottyan.

2023. okt. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az enyém nem tudja a lakcímem.

Volt már fenn nálam, de nem jegyezte meg, hogy melyik utcában, melyik lakásban lakok. Így, ha jönni akar, akkor kénytelen egyeztetni velem. Ha épp nem jó, akkor megmondom neki, hogy bocs, nem. Nálunk is voltak problémák a határokból, akkor tanulta meg, hogy ilyet nem csinálunk, mikor megírta, hogy ő már a vonaton van, és jön, menjek ki elé a Keletibe, én meg megírtam neki, hogy bocsi, Bécsben vagyok épp, és eltölti magának az idejét a fővárosban, aztán legközelebb lesz kedves legalább előtte szólni, ha jönni akar. Tényleg nem várta senki a keletinél (mivel Bécsben voltam), lett belőle sértődés, hogy ő kidobott x ezer forintot vonatjegyre, de megtanulta.

Neked sem muszáj otthon lenni. Vagy ajtót nyitni.

2023. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!