Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Karrier/életmódváltás 30 felett?

Karrier/életmódváltás 30 felett?

Figyelt kérdés

Sziasztok, közelítek a 30hoz(F), az életem nem tart semerre.


Egy olyan munkát végzek amit utálok, nem lelek benne semmilyen örömöt, motivációt, úgy érzem elmegy melletem az élet. Nem tudok elképzelni egy egész életet ebben a szektorban.


Nincs párkapcsolatom, van pár barátom, akikkel szökőévente összefutunk, neten tartjuk a kapcsolatot.


Próbálom nem elhagyni magam, sportolok, egészségesen próbálok táplálkozni, nem érzem magam depressziósnak, inkább csak kiégettnek.



Sok dologban vagyok érdekelt, de egyikben se annyira, hogy abból karriert építsek ki.



Nektek sikerült ennyi idősen, vagy még idősebben változtatni a dolgokon?



2023. okt. 23. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült. De nekem nem volt választásom.
2023. okt. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Srác, ha 30 éves vagy, akkor kb 10 éve lehetsz a pályán és legalább 30 van még hátra:D

Ha 40 vagy, még akkor is több van hátra, mint mögötted.

Szóval bőőőőségesen megéri váltani.

2023. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

30Evesen meg fiatal vagy, föleg ha parkapcsolat-csalad nelkül elsz jelenleg, rengeteg lehetöseg van elötted, hogy tanulj. Iratkozz be workshoppokra, vagy kisebb kurzusra, szakacs, fotos, vagy akar könyvelö, fodrasz barmi ami kicsit is erdekel. Vagy föiskolara.

Biztosan van olyan dolog ami erdekel.

2023. okt. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Simán. Szerintem soha nem késő. 30 amúgy qrvára nem öreg.


35 évesen (tavaly) hagytam ott a munkámat, amibe beleuntam, és kitanultam egy szakmát, ami mindig érdekelt.


Életmódot is írtál, nem tudom, erre gondolsz-e, de egész életemben kövér voltam, most kezdtem el fogyni, edzeni, és még mindig nem vagyok nádszál, de pár kilóval könnyebb vagyok, mint 18 évesen.


De mondok jobbat: 50 feletti ex kolléganőim közül is többen váltanak. Hosszú az élet, ne ragadj le ott, ahol nem érzed jól magad.

2023. okt. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
30 éves vagy, az még nagyon fiatal. Még bármit tanulhatsz, és válthatsz.
2023. okt. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismerős 50 évesen váltott
2023. okt. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Úgy szép az élet, ha zajlik. Az elmúlt 64 évben 4x kezdtem új életet. Ebből 2x a 0-ról.
2023. okt. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a nullán vagyok szó szerint. Mindenemet ellopták, beleértve a személyes holmijaimat is, a nullán vagyok. Új életet kezdtem. Új városban, új élet, új emberekkel. Muszáj.
2023. okt. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!