Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha a ferjem ilyen...

Mit tegyek ha a ferjem ilyen meg keseredett?

Figyelt kérdés
Nincs kedve soha semmire. Setalni nem jön, moziba nem jön, wellnessbe nem. Ne ertsetek felre nem napi szinten varom el de neha napjan nekem is jòl esne ha a kedvembe jarna. Ezzel szemben mindent meg lat ami nem jo, a szekreny teteje poros, az etelbe tul sok a bors, a hus nincs jol at sülve, a gyerek nincs jol nevelve. Idegileg mar teljesen ki vagyok
2023. okt. 24. 11:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Vállj el
2023. okt. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"a szekreny teteje poros"

Miért nem törli le akkor?

"a gyerek nincs jol nevelve"

Ez az ő felelőssége is, nem? Neki is meg lehetne mondani.

Meg főzhet ő is egyébként.

Amúgy le kéne vele ülni beszélgetni. Lehet, hogy depressziós, az sokszor jár ilyen befordultsággal, bár ez a másik kritizálására egyáltalán nem ad magyarázatot.

2023. okt. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Metionin ***** válasza:
89%
"mindent meg lat ami nem jo" hajrá akkor vegye ki a részét a takarításból, főzésből és gyereknevelésből ha mindent ilyen tökéletesen tud, mutassa meg, hogy kell jól csinálni.
2023. okt. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyén mi a helyzet? Nekem úgy tűnik, mintha az őt ért stresszt vezetné le rajtad.
2023. okt. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szexuális életetek milyen? Ha pl. semmilyen, akkor ettől simán lehet ilyen kedvetlen, kritizálós.
2023. okt. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Semmilyen a szexualis elet de nem az en hibambòl. Munkahrlyet nem tudom mert nem mondd semmit. Az apja egyebkent pontosan ugyan ilyen, nem is szeretek oda jarni. Latnom kellett volna a jeleket mar reg, meg mielött szülök.
2023. okt. 24. 11:49
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
Lehet nő van a dologban.
2023. okt. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nincs nö a dologban ez biztos, ebben a tekintetben öszinte.
2023. okt. 24. 12:08
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

"Semmilyen a szexualis elet de nem az en hibambòl."


Az ok tehát megvan.

A "nem az én hibámból" eléggé talányos kijelentés, de nem nekünk kell megválaszolnod.

Abban mindenesetre biztos lehetsz, hogy ha nem lesz normális szexuális életetek, akkor az ágyon kívül se lesz harmónia köztetek.

2023. okt. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Könyöröhnöm kell hogy legyen valami köztünk. Ezt nem tartom okenak
2023. okt. 24. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!