Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem köszönnek nekem a...

Miért nem köszönnek nekem a boltokban a pénztárosok?

Figyelt kérdés

Amikor fizetek a pénztárnál, bármelyik boltban vagyok, legtöbbször nem köszönnek nekem a pénztárosok, hiába köszönök. Persze van kivétel, de legtöbször nem köszönnek semmit, úgy viselkednek, mint egy robot.


Ami érdekes, hogy az előttem vagy az utánam lévőnek pedig tudnak köszönni... ez nagyon érdekes. Pedig normálisan nézek ki én is, tiszta vagyok stb. talán azért mert fiatal vagyok? Nem tudom.


Ez esetben hogy reagáljam le? Én se köszönjek utána mikor elmegyek? Ne is mondjam azt, hogy "köszönöm?"


Köszönöm a választ.


2021. jún. 11. 17:05
 1/6 anonim válasza:
89%
Nem lehet, hogy halkan koszonsz? Es nem halljak? Lehet csak te hiszed azt, hogy hangosan es artikulalva koszonsz.
2021. jún. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném. De rám sem néznek.
2021. jún. 11. 17:18
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Nem vagy szimpatikus nekik.

Nekem a dagadt nők nem köszönnek, üvölthetek akárhogy.

Sőt, a legutóbbi csak ennyit mondott: mi kéne?

Egyet elküldtem az anyjába, már nem tudta hogy forgassa a szemét, meg dobja elém a visszajárót, eljátszott már mindent.

2021. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Vannak flegmak is.
2021. jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

először is: lehet,h nem vagy szimpatikus nekik. pl. én elég megosztó vagyok, vékony kissé feminin férfi vagyok, és velem is szoktak ilyenek történni.

a másik:

egyre csak zuhan a színvonal a legtöbb boltban, vendéglátóhelyen. pár ezres kisvárosban lakom, itt a környéken már csak olyanok dolgoznak boltban, akik nem akarnak gyárba menni és nem rendelkeznek piacképes tudással, ergo sokat ne várj.


a nemzeti dohányboltokban szinte csak buta, flegma 20 körüli nők vannak, akik még köszönni sem tudnak.

2021. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ebben az országban jellemző embertípus a frusztrált, életunt egyszerű dolgozó, aki meg van sértődve, hogy piacképes tudás nélkül bolti eladóként kell dolgoznia, és nem fél ezt kimutatni. közben pofákat vág, szidja a vevőket, miközben nem veszi észre, hogy a legbunkóbb vevővel azonos értelmi szinten van, hiszen ha nem lenne, nem kéne egy kasszában bohóckodva vérig sértődve pofákat vágnia.

aztán a nők eléggé hajlamosak így kimutatni, hogy nem vagy szimpi, beszólni ők ritkán mernek.

velem az Aldiban szokták csinálni, hogy engem magáznak direkt, nálam idősebb ismeretleneket simán tegeznek. biztos, hogy nem vagyok szimpi nekik, viszont csak pár kasszás csinálja ezt.

2023. nov. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!