Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet ilyen kevés...

Hogyan lehet ilyen kevés alvással kipihentnek lenni?

Figyelt kérdés

Este néztem egy műsort Nikola Tesláról, és megemlítették hogy napi 2 órát aludt..

Úgy tudom Da Vinci is.

Ez hogyan lehetséges?

Egy átlag embernek ezt el lehet érni valahogy?

Vagy legalább le csökkenteni a szükséges alvás időt?



2023. okt. 25. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Einstein meg akár 20 órákat is. Alkattól függ.
2023. okt. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen azon én is meglepődtem, mikor sorolták na mondom ő meg biztos 1-et, de nem, átlagban 10-et azt írták.
2023. okt. 25. 00:52
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Azért te ne akarj már Nikola Tesla lenni. Ő nem is ember volt, hanem valami emberfeletti entitás.
2023. okt. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
jól mondja 3mas, einstein meg gyíkember volt
2023. okt. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

"Egy átlag embernek ezt el lehet érni valahogy?"


Miből gondolod azt hogy átlagemberként képes vagy arra amit jóval átlagon felüli emberek produkálnak? Ez olyan mint ha azt kérdeznéd, hogy átlagemberként hogyan lehet 100 méteres sprintet 9,58 másodperc alatt lefutni, ugyanis Usain Bolt 2009-ben ezt a világcsúcsot állította fel... Egyszerű a válasz: sehogy.

2023. okt. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hívják, hogy polifázisos alvás. Nem egyszerre alszik 7-8 órát, hanem egy napon belül elosztva sokszor keveset. Így igaz, hogy az össz alvási idô kevesebb, de az egyszerre ébren töltött idô is jóval rövidebb. Van akinek beválik. Ennek is van sok fajtája.

Itt egy összefoglaló, de sokat lehet még találni a neten.


[link]

2023. okt. 25. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
Úgy hívják, hogy kamu.
2023. okt. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
prof.Papp László is azt állítja magáról youtube -on hogy évek óta 2 órát alszik, meg azt is hogy ezt nem ajánlja mindenkinek.
2023. okt. 25. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!