Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki annyira éjjeli...

Ha valaki annyira éjjeli bagoly, hogy sosem alszik éjjel 1-2 előtt, akkor lehetetlen megkérni, hogy feküdjön le 10-11-kor?

Figyelt kérdés
2023. okt. 25. 22:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Megkérhetsz rá, de elaludni nem fogok tudni. Legalábbis az első éjszaka biztosan nem. :)
2023. okt. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Ne te akard már eldönteni, hogy ki mikor aludjon.
2023. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Csak nem rólam van szó? 😱


Nekem nagyon nem menne. Nem tudok rutinokat napirendeket tartani. : (

2023. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérni bármit lehet.

Max nem teljesíti a másik illető a kérésedet.

2023. okt. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%

Én ki tudok úgy pusztulni estére h hajnal 1 helyett 11-kor már alszom. Párom is. Hétvégén 1ig vagyunk. Van Netflix vagy több kör szex. Hét közben van h 18-20 óráig melózunk. Ő néha ügyeletes, tehát bármikor behívhatják, de nem kell bent lennie konkrétan. Na olyankor este 8-kor hazaesik (12 órázás) majd másnap reggel 8-ig bármikor hívhatják. Szóval olyankor 10-kor kidől, és nem kell mindig behívniuk se. ;)


Én néha 9-ig dolgozom, mert mondjuk javítok dolgozatokat, amikor 4 osztályé van bent egyszerre az nem bulis... De 9-kor mindketten leülünk vacsizni. Akár főzök este, akár nem, ha nem, akkor rendelünk valamit. Utána fürdés, akár külön, akár együtt. :D


Aztán már csak közös idő. Néha gamel a haverokkal. Na olyankor nem fekszünk le 1 előtt. Én követelem a napi szexet általában.

2023. okt. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Elaludni nem lehet gombnyomásra, remélem nem mondtam újat. Az olyan hogy reggeltől kezdve termelődik a melatonin, és ha elér egy szintet, és nem sztornózza semmi, elalszol. Pl ha történik valami rossz az lecsökkenti a szintet, és akkor az pár óra késést okoz az egész folyamatban. Vagy többet.

Azt hogy ezt átállítsd más időpontra, ehhez az egész napirendet át kell alakítani reggeltől kezdve, több napon át.

2023. okt. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 tothp ***** válasza:
75%
délután 2-3 körül hazamegyek a munkából. Simán eldőlök néhány órára "szundikálni". Ezek után ember legyen a talpán, aki éjfél előtt elaltat újra.
2023. okt. 26. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Megkérhetsz, de mosolygok egyet, és ennyi.


Vagy mit akarsz, a másik forgolódjon melletted még plusz 2-3 órát, mert neked derogál egyedül aludni???


Bocs, de ez nem így működik. Ennyi erővel miért nem maradsz fenn te éjjel 2-ig??? Ja, mert nem tudsz.

Ő meg elaludni nem tud, csak fekszik ébren.

2023. okt. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
Én követelem a napi szexet általában. - ki is dobnálak, ha ilyen akaratos lennél.
2023. okt. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9-es neked meg nincs humorérzéked. :D
2023. okt. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!