Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma már lehetetlen egy fiatal...

Ma már lehetetlen egy fiatal nővel, akár házasként úgy gyereket vállalni hogy otthon élünk, a szülői házban?

Figyelt kérdés

Nehezen hiszem hogy két szint és 180+nm2, mellett ne lenne a feleségnek, barátnőnek "önálló" tere. Szerintem az elég nagy gond ha valaki azt mondja "jajj a szülők" Egy háznál dolgozni kell, jófej fiatalos szülőkről van szó, nem a megjegyzést tevő típus egyikőjük sem.

Nem költöztem külön, ha volt megtakarításom abból nyaraltunk, éltem, szórakoztam. Eszem ágában sem volt hogy albérletbe költözzek, hátha úgy könnyebben ismerkednék, nem érdekelt, mert otthon átlag felett éltünk, hisz sokat dobtam a szülők kasszájába is, amit ők nehezen fogadtak.


2023. máj. 28. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Max az en szüleimmel elnek együtt. A pasi szüleivel semmikepp.
2023. máj. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat eleg fura. En ferfi vagyok, de attol meg hogy nagy a lakas nem ereznem a maganszferat meg "sajatomnak".
2023. máj. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Mindig is lesznek nagyon szerencsétlen lányok, akiknek semmijük, senkijük, de nem biztos hogy neked lesz abban köszömet, ha egy ilyen odaköltözik. Egyébként normális nőt nem igen fogsz találni, aki odamegy veled. Anyádék máshogy viselkednek veled, mint a lánnyal, nem garancia hogy ne járkálnának a nyakatokra, mert most veled ezt nem teszik.
2023. máj. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó a családom, boldog gyerekkorom volt, támogatnak a tanulmányaimban, jó velük a kapcsolatom, nagyon lazák is. Minden szempontból szuper szüleim vannak és a kapcsolatom is nagyon jó velük.


De a párommal nem élnék szülőkkel. Pláne gyereket nem terveznék ide.


És ezt úgy mondom, hogy nagy a ház és ideális a kapcsolata mindenkinek mindenkivel.


21N

2023. máj. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És te szívesen költöznél a lány szüleihez? Vagy csak úgy oké, ha neked nem kell alkalmazkodni senkihez és semmihez?
2023. máj. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Valljuk be, az ilyesmi azért elég szánalmas lenne.
2023. máj. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mivel esély sincs saját ingatlant venni ma, így ezért is maradtam itthon, a szülőkkel megegyeznénk hogy marad a miénk a ház.
2023. máj. 31. 12:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért nincs esély?
2023. máj. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mert diplomás fiataloknak sincs önerőbe 15-20+ millió ft megtakarításuk, nekem mondjuk 11 van mert itthon éltem és tudtam félretenni. De unokahúgom évente 1 milliót el nyaral, Európán belül, hiába keres 300 körül.
2023. máj. 31. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!