Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az, aminek mindenki örülne,...

Mi az, aminek mindenki örülne, de te közömbös vagy felé?

Figyelt kérdés
Pl én ha kapok fizuemelést, éves prémiumot, kb nem érdekel, teljesen hidegen hagy. Nem gyűjtök semmire, ami kell arra van pénzem. Az egyetlen jó dolog a pénzben számomra az, hogy stabilabb lábakon fogok állni, ha jön a vihar.

2023. okt. 27. 20:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Nehez kerdes, viszonylag keves dolog van aminek orulok.
2023. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ajándékot kapok. Nincs szükségem semmire, mindent megveszek magamnak ami kell, úgyhogy nem tudok igazán örülni semminek. Szívesen veszek másnak ajándékot, de kapni nem nagyon szeretek. Nehezen is reagálom le, de megbántani meg senkit nem akarok, úgyhogy mindig mosolygok hozzá, de fejben már azon gondolkozok hogy hova tudnám elrakni
2023. okt. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer valaki azt momdta, hogy ajándéknak egy üveg bort vigyen valaki, azzal nem tud félrenyúlni.

Hát, én nem örülnék neki..

2023. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Én összességében vagyok így a pénzzel.


Én annyit mindig kerestem, hogy a valós igényeimet lefedje és igazából ennyi. Dolgoztam havi 80 ezerért is, most külföldön nettó 3000 eurót keresek, de igazából nem élek különbül most, mint amikor havi 80 ezret kerestem.


Van egy 4 éves telefonom, egy 13 éves autóm és igazából semmi olyan dolog nincs amiért robot üzemmódra kapcsolnék hogy na most aztán elkezdem hajszolni a pénzt mert nekem márpedig kell ez vagy az.


Nyilván veszek néha olyan dolgokat ami nem létszükség, nyáron új gumik meg alufelni, 600.000, amit nyilván 2010-ben nem vettem volna meg, mert nem telt volna rá, de amúgy elgurult az autó acélfelnin is, tehát...


Más meg mindenből pénzt akar csinálni, 1-2 ezer forintos dolgokat is feltesz Marketplace-re. Én meg mindig úgy voltam az ilyen kisebb dolgokkal, hogy ha nekem nem kell, bánja a f.szom, vigye aki akarja, csak ne foglalja nekem a helyet.


Nekem karácsonyra sem lehet venni semmit, mert egyszerűen nincs szükségem semmire. Amire volt/van azt megvettem, minden egyéb dolog az igazából felesleges.


Nyilván az egy jó dolog, hogy ha most tönkremegy a telefonom és 300 ezer forintba kerül akkor nem kell sorba állni a hitelügyintéző pultnál, hanem leveszem a polcról és kifizetem, de talán pont azért tartok itt, mert sosem vertem el a pénzem olyan dolgokra amikre nincs szükségem.

2023. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Céges autó/laptop/telefon.

Nem szeretek vezetni, nem véletlenül nincs sajátom se.

Nem vagyok odáig a kütyükért sem, nincs olyan dolog, amit ne tudnék megoldani mondjuk a saját, teljesen átlagos telefonomon.

Barátnőm pl. most nagyon boldog, hogy kapott új céges latopot, én meg csak mosolygok magamban bárgyún, hogy "de jó neked!" 🙃

2023. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Rám is igaz amit #3 ír, de így vagyok a virággal is.

Ha nyernék óceánjárón egy utat annak sem örülnék, el sem mennék

2023. okt. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Metionin ***** válasza:
100%
Gyerekek, ünnepek, nyár, ha ajándékról van szó, akkor virág, éttermezés és gyerekként a maci meg a baba volt ilyen.
2023. okt. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Mások nagyon örülnek egy váratlan utazásnak,mondjuk egy külföldi országba. Én nem örülnék ha teljesen váratlanul vki azt mondaná,hogy pakolj,holnap reggel indulunk.
2023. okt. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A fizum elegendő

barátaim már kb 15 éve nincsenek, mindenki elköltözött távolra

a házat örököltem

barátnő/élettársam nincs


a pénzem rakosgatom rakosgatom....van normális autóm is


de egyedül nincs kedvem elmenni sehová, pénzem lenne rá de nincs kivel...


a szabadságok amiket már 8 éve kiveszek nyáron azokat otthon töltöm és azt hazudom h elutazok ide vagy oda.


egy sz**ar vagyok

2023. okt. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

Autó- utálok vezetni.

Kutyák- mindenki odavan értük a környezetemben. Én nem igazán szeretem őket (néhány kivétel van persze,de egyszerűen nem tudok lelkesedni értük.)

Minél drágább telefon- ezt egyszerűen sosem értettem

A legtöbb parfüm- nem bírom őket,talán 2-3 illat van,amit el tudok viselni.

2023. okt. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!