Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha elszomorít ez az...

Normális, ha elszomorít ez az egész, hogy anyukám elviccelte, hogy Escapellet kellett bevennem és azt hiszi az unoka az egy jó buli?

Figyelt kérdés

2 éve dolgozó felnőtt nő vagyok. Friss a kapcsolatom, sajnos elszakadt az óvszer.

Beszéltem erről anyukámnak, hogy bevegyem vagy sem az Escapellet. Erre anya azt mondta helyettem nem dönthet és le kell rakja a telefont. Ma mondtam neki, hogy bevettem. Elkezdi hát mégis bevettem? Mondom persze hogy, én nem akarok terhes lenni! Sajnos mar most érzem a mellékhatásait a hormonbombának. :(


Erre azzal poénkodott, hogy kár, pedig már azt tervezte, hogy elmegy helyettem GYESre hogy kereshessek pénzt, ahogy elterveztem a dolgaim és még azt is megkérdezte minek nevezném el a gyerekem. :O


Mondtam neki, teljesen lényegtelen, mert úgysem leszek terhes. Annyira érzékeny vagyok most, máskor jó néven tudom venni a viccet de ez nem az a helyzet.


Már unokázna, mert 26 évesen neki már 2 gyereke volt, azt hitte már nekem is lesz ekkorra, unja magát 52 évesen, mert már mind 4 gyereke elköltözött másik városba (na vajon miért).



2023. okt. 30. 20:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell mindent megosztani anyaddal.
2023. okt. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%

Ha már 2 éve dolgozol s külön élsz, mi a francért mondtad el neki, hogy esemény utáni tablettát akarsz bevenni?

Vagy egyáltalán miért tartod vele a kapcsolatot, ha tudod, hogy ilyen?

2023. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
1es és 2es neha empatikus, néha nem. Én szeretem anyámat, szóval szeretném ha lenne majd nagymamája az unokájának, de majd 5 év múlva talán, és néha nem érti ezeket!
2023. okt. 30. 20:29
 4/18 anonim ***** válasza:
49%

De tovabbra se ertem, hogy ezt miert kene megosztani vele.

En joban vagyok anyammal, de azert ilyesmit nem beszelek meg vele, mert az en dolgom.

Eletem soran en is vettem mar be ketszer esemeny utanit, mert elszakadt az ovszer es nagyon nem akartam akkor meg gyereket.

Nem csinaltam ebbol ekkora hisztit, bevettem es ment tovabb az elet.

2023. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nekem az a furcsa, hogy senki sincs jóban az anyjával (tökéletes anya amúgy nincs) és nem is akar elmondani neki ilyeneket. Anyunak a legjobb barátnőjének lánya is mindent elmond az anyjának. 4x vetélt el, mire 5. Alkalomra lett egy kislányuk. Az sem egy jó buli, mégis megbeszélték.


Én mindig mindent elmondtam anyámnak, azt is milyen volt anno az első szex, az első mensimkor mindketten otthon voltunk egy hétvégi napon, azonnal segített a WC-ben.


9 éves koromban elmondta, mi az a kamaszkor, mert elkezdett nőni a mellem és rémisztő volt az egész.


Arról nem tehetek, hogy a 2 öcsém nagyon más személyiség és nem szívesen foglalkoznak anyával már. A húgom meg elment külföldre és nem fog hazajönni.


Nem kamuzok.

2023. okt. 30. 20:51
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Te sem vagy jóban vele,itt beszéled ki.
2023. okt. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
33%
Van escapelle babám, úgyhogy ne bízd el magad
2023. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ezt mondtam anyának is. Már a ciklus 2. Felében vagyok, ha kiszabadult a petesejt, akkor elvileg nem is hat, simán feljuthatnak a kis gazfickók.


Miért anyanak mondtam el? Mert a párom nem akarom azzal stresszelni, h semmi se biztos amíg meg nem jön.

2023. okt. 30. 21:51
 9/18 A kérdező kommentje:
Több empátiát vártam tőle, de neki nem volt nem tervezett gyereke, honnan tudhatná.
2023. okt. 30. 21:54
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Mégis mit kellett volna reagálnia? Hogy mekkora hülye vagy?
2023. okt. 31. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!