Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek velem a kortársa...

Miért ilyenek velem a kortársaim (főleg a fiúk? Nagyon elszomorít.

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és mindig csúnyának hívnak a suliban. Iskolatársak, osztálytársak is. Meg körülbelül minden tizenéves fiú akivel összetalálkozok. Olyanokat mondanak teljesen idegenek is, hogy "olyan csúnya szegény", meg "leszel a csajom? El ne hidd, csúnya vagy". Minden áldott hétköznap sírva megyek haza az iskolából, nem tudom mi a baj velem. :( Kicsit ducibb arcom van, de ápolt vagyok és igényes, nem vagyok pattanásos, sminkelem magam (nem durván, csak a szemöldökömet emelem ki kicsit, mert szőke és olyan mintha nem lenne, meg a szempilláimat szoktam kifesteni és ennyi). Hosszú, derékig érő egyenes szőke hajam van, és kb. 165 centi lehetek. Öltözködni is rendesen öltözködök, a "divat" szerint, túlsúlyos sem vagyok, alkatra teljesen átlagos. Az idősebbek, huszonévesek, és az felettiek, már többször bepróbálkoztak nálam, és szokták mondani, hogy milyen szép vagyok, és hogy nincs még barátom.


Miért van az,hogy a korosztályomtól ezt kapom, folyton? Nagyon bánt, és nagyon nehéz szünetek után az órán ülve visszatartani a sírást. Nem akarok iskolába sem menni, már rohamosan gyűlnek a hiányzásaim.


2018. nov. 9. 11:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Mert nekik a sor végén állva már kevés ész jutott mikor az észt és intelligenciát osztogatták. Ezért úgy próbálnak feljebb kerülni hogy másokat lenyomnak, akár a fuldoklók egy hajótörésnél a nyílt tengeren.

Ha megkérdik hogy "Leszel a csajom?", mond azt hogy nem mert normális, tanult, intelligens és gazdag pasid is lehet, de most épp szükséged van valakire aki a füvet lenyírja nálad a kertben. Habár az már komoly szakmunka lenne számára, inkább valami budi takarítást bízz rájuk.

2018. nov. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Az a baj, hogy ezt így hiába írod le, kép nélkül lehetetlen eldönteni, hogy “csúnya” vagy-e.
2018. nov. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Én is 17 vagyok, de eszembe nem jutna akárkit is a külseje miatt kritizálni, nem az mondja meg, hogy ki milyen ember. Lehet akárki akármilyen szép, ha belülről rohad🤷‍♂️

Biztos nem vagy csúnya, csak általában ebben a korban még nagyon éretlenek az emberek.

Én pl rocker vagyoi, általában fekete ruhákat hordok és a tanáraim, a szüleim meg az osztálytársaim beszólnak miatta. Múltkor is egyik osztálytársam ilyet szólt: “Kinek a temetésére mész?”

Őszintén szólva engem hidegen hagy és nem foglalkozom velük, neked is ezt javaslom. Tudom, hogy nem könnyű, de ne olyanok véleményére adj, akik még nem nőttek fel :)

2018. nov. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ebben a korban, sajna mindig van akire "rászállank". Nem szabad ezt teljesen elfogadnod. Később szégyellni fogják amit tettek veled.
2018. nov. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Illetve beleélned magad. A gyerekek, még éretlenek, nem érzik át, h menyire meg tudják ezzel keseríteni mások letét. Ne vedd ezt nagyon komolyan, bármennyire is fáj MOST. Tudom, h nehéz. Ha nagyon nehéz beszélj erről valakivel, aki közelebb áll hozzád, s nem ilyen éretlen, idétlen.( De látom, most sem voltál a suliban!)
2018. nov. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az, hogy mint mondanak a 16-17 éves kis takony kölykök, számodra ne legyen mérce.

Nem is igazán értem mi van ezzel a generációval, annyira selejtes a 99,9%.

Ne foglalkozz velük. Szerintem keress egy 20+os pasit.

2018. nov. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. nov. 9. 17:38
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyébként az is baj, hogy valamikor egy csapatnyi fiú szól be, és félek visszaszólni... ők vannak 3-5-en, én meg egyedül.
2018. nov. 9. 17:44
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Nézz utána mit jelent a csorda (birka) ösztön. :) És megérted miért van.
2018. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nem kell veluk foglalkozni ne is vedd figyelembe minel jobban lasak hogy magadra veszed anal jobban rad szalnak es ezt ne hagyd szolj visza nekik te is!
2018. nov. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!