Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Mit csináljak, ha szinte mindig keresem az igazságot, és gyakran elszomorít, de (jelenleg) nem tudok leállni vele?

Keress kérdéseket hasonló témákban: igazság, keresés, igazságkeresés, fájdalom, szomorú

máj. 19. 20:13  Privát üzenet  

A válaszok
Részletek?

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 19. 20:43 Privát üzenet

Pf... ne tedd. Úgy fogod végezni, mint én. Készülő alkesz, lelki nyomorék és meggyűlöltem az embereket is, mert pfúj.

Szóval na. Az igazság nem csak fáj, de még nyomorba is dönt. Hagyd inkább megrohadni, ahogy az emberiség nagyja teszi.

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 19. 20:47 Privát üzenet
Mit jelent ez? Milyen jellegű igazságra gondolsz? Az igazság létezik csak attol senki nem lesz különb hogy magáénak érzi, mert az igazságot nem tudod birtokolni. Az személytelen és nem köthető emberhez. Azaz ha pl azt mondod hogy ebben a dologban igazam van akkor tévúton jársz ilyen ügyekben nincs olyan, hogy igazad van. Az igazság pl olyan dolog hogy 2×2=4. Itt kell keresgélni.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 20. 02:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért ilyenek velem a kortársaim (főleg a fiúk? Nagyon elszomorít.
Ez szerintetek normális? Már az őrületbe kerget és elszomorít! Mit tegyek ellene?
Az osztályban miért az a menő akinek a legjobb telefonja van?
Hol tudnak esetleg olyan jo baratokat talalni mint az Amerikai Piteben? Nagyon elszomorit hogy nincs nekem. Pecs 16/F
Titeket is elszomorít amikor találkoztok egykori barátokkal, osztálytársakkal akik mostanra teljesen lecsúsztak?
Nem tudok koncentralni es ez nagyon elszomorit mert megneheziti az eletemet, nem tudom mit tehetnek, de nagyon magam alatt vagyok foleg a jegyeim miatt. Van koncentraciora valami tabletta?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!