Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai túlsúlyos lányoknak,...

A mai túlsúlyos lányoknak, nőknek minek van annyira erőltetett önbizalmuk?

Figyelt kérdés

Környezetemben sok olyan kövér lányt ismerek, akik állandóan a középpontban szeretnek lenni, fontoskodnak, affektálva beszél, túl okosnak akarna látszani, másokat testét kritizálja az ember háta mögött és ő úgy tesz mintha egy csinos modell lenne.

Feszülő farmernadrágban jár, szűk ruhákat hord és zabálja a giga kalóriás kajákat mindenki előtt.

Néha irigylem az önbizalmukat az 54 kg-al.

Szerintem ez annyira gáz és irritáló az ilyen megnyilvánulás.


2023. nov. 1. 19:26
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

18

Egyáltalán nem, ha ezt kulturáltan teszed és nem reklámozod mindenki előtt nonstop.

2023. nov. 2. 13:28
 22/34 anonim ***** válasza:
37%
És? Erre mondják, it sounds like a YOU problem. Nem vágya mindenkinek, hogy kívánja meg mindenki.
2023. nov. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, mi számít neked reklámnak?
2023. nov. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
29%
#18 vagyok. Benned kérdező valami különös undor lehet mások iránt, sajnálom.
2023. nov. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

23

A kérdésem alatt leírtam a lényeget.


24

Ha te mondod akkor az biztosan úgy van.

2023. nov. 2. 13:38
 26/34 anonim ***** válasza:
6%
Én találkoztam ilyen csajokkal, kicsit sem érdekeltek. Téged miért kérdező? Sikerük van a pasiknál neked meg nincs? Eltaláltam ugye? :)
2023. nov. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
63%
18 vagyok még mindig. Odáig értelek, hogy kritizál másokat valaki és irritál. De azt, hogy miért zavar Téged, hogy valaki eszik és szűk ruhát hord testesebben, komolyan, nem értem. Értem, hogy vannak ízléstelen esetek, de a világ nem steril.
2023. nov. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
28%

Tehát a megoldásod arra, hogy neked nincs önbizalmad az, hogy akit magadnál rondábbnak tartasz, annak se legyen.


Az nem zavar, ha valaki sovány és affektál, de kövéren hogy képzeli.


Tudod, ha elérnél valamit az életben: képeznéd magad valamilyen készségben, ami érdekel, elvégeznél egy hobbitanfolyamot, sikernek élnéd meg azt is, ha megoldasz egy keresztrejtvényt, illetve olyan ember lennél, aki nemcsak csinos, de az emberek a humora, a kisugárzása és az életszemlélete miatt szeretnek vele időt tölteni, akkor megkapnád azt a feedbacket, amiből valódi önbizalmat tudsz építeni.


Nagyon fárasztóak mentálisan azok az emberek, akik folyamat negatívkodnak és azt lesik, hogy lehet a másikba belekötni.

2023. nov. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Felőlem halálra zabálhatja magát, nem izgatna, de akkor ne mondjon másokról negatív véleményt, hogy milyen nagy a feneke, meg hogy "sütikkel tömi magát és a pasija rá sem szól?" és még ilyen csomó kritikákkal szórja a környezetét.

Ő meg az instán posztolgatja hogy két kézzel tömi a kaját magába meg bikiniben mutogatja a zsíros sonkáját. Én helyében elsüllyednék szégyenemben ha olyan kövér lennék mint ő és mutogatnám magam és van jó pár ilyen kövér személyiség akik egyszerűen nem látják kívülről magukat hogy mennyire gáz.

Mindig az mondja ezeket, akik sosem néznek tükörbe.


26

Ez most nem jött be neked, mert egyáltalán nem talált.


28

"azt lesik, hogy lehet a másikba belekötni."

Mintha ezt magadról írtad volna, nem? :)

2023. nov. 2. 19:00
 30/34 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, nice try, super troll. Gratulálok.
2023. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!