Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai túlsúlyos lányoknak,...

A mai túlsúlyos lányoknak, nőknek minek van annyira erőltetett önbizalmuk?

Figyelt kérdés

Környezetemben sok olyan kövér lányt ismerek, akik állandóan a középpontban szeretnek lenni, fontoskodnak, affektálva beszél, túl okosnak akarna látszani, másokat testét kritizálja az ember háta mögött és ő úgy tesz mintha egy csinos modell lenne.

Feszülő farmernadrágban jár, szűk ruhákat hord és zabálja a giga kalóriás kajákat mindenki előtt.

Néha irigylem az önbizalmukat az 54 kg-al.

Szerintem ez annyira gáz és irritáló az ilyen megnyilvánulás.


2023. nov. 1. 19:26
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
31%
Szerinted ez miért kompenzálás? Aki dagadt, az legyen minden másban is igénytelen? Nem hozhatja ki magából a legtöbbet?
2023. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 Metionin ***** válasza:
24%
Ez személyiségfüggő, nem a kilók határozzák meg. Vékony és kövér lányból is ismertem jó pár nagyképűt és szerényet egyaránt.
2023. nov. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
30%
Én egész fiatalabb koromban sovány/csendes voltam,most 30on felül átlagos/nagy önbizalommal rendelkező vagyok. Eleinte erőltettem,aztán már nem is tudom mióta,jön magától. Azóta minden sokkal jobb. Ha ezt tudom, fiatalabb koromban magamra erőltetem az önbizalmat,sokkal jobb életem lett volna.
2023. nov. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Miért csak a testalkata miatt lehet valakinek önbizalma? Ez elég necces, hisz mind megöregszünk. Soha nem jó, ha külső tényezőtől függ az önbizalmunk.
2023. nov. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
54%

#12

Minek a műköröm, műszempilla, több kg vakolat?

Mindent lehet természetesben is nyomni. Egy szépen kifestett természetes hosszúságú saját köröm, enyhe smink is szép, vagy anélkül.

És ha szép akar lenni, akkor fogyjon le. Itt kezdődik az egész.


Egy kövér test sose lesz olyan szép, mint egy vékony, sportos alkat.

A kövér csajok pedig ezt tudják, és a többivel kompenzálnak.

2023. nov. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ez elég összetett kérdés.


Először is szerintem nemcsak a kövér, hanem a legtöbb nő magabiztossága is megjátszott, és belül borzasztóan önbizalomhiányosak és frusztráltak.


Aztán egy országban élünk, ahol az emberek többsége jóval szerényebb képességű, mint egy külföldi, de legalább nagyképűbb, ami sztem legtöbbször egyszerű kompenzálás.


A csapból is az ömlik, hogy nem baj, ha dagadt vagy, fogadd el magad.


Aztán ahogy korábban írták, a legtöbb férfi akárkibe belerakja, így egy (30 alatti) kövér nagyszájú lánynál is bőven próbálkoznak, amitől szintén nagyképűek lehetnek.

Tehát lefogyni, normálisan kinézni fáradságos munka, és a szövegelés, indolatlan nagyképűség meg amúgy tipikus magyar szokás. Így a legegyszerűbb játszani a magabiztos kövér nőt és pózolni, férfiak azért így is akadnak.

Egyébként az én 40es mérnök kolléganőm ugyan nem pózol, de ő meg folyton a fiatal jó alakú nőket kritizálja :D Nyilván nem azért, mert irigy rájuk. Baromi fárasztó hallgatni.

2023. nov. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Ismerem ezt a típust de én nem látok a súllyal összefüggést. Ez a személyisége az embereknek és hozzák a formát akkor is túlsúlyosak de akkor is ugyanúgy ha csinosak vagy éppen csontvázgebék.
2023. nov. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
55%
Kedves Kérdező! Téged tényleg zavar az, hogy pl. én a 170/72 kilómmal szeretek enni és öltözködni?
2023. nov. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
36%

"A kövér csajok pedig ezt tudják, és a többivel kompenzálnak"


De ezt nem tudhatod. Kivéve ha tudsz gondolatot olvasni. Nem mindenkinek veszi el az önbizalmát a túlsúly.


A sovány lányoknál nem gáz a köröm meg a vakolat? Nekik nem lehet önbizalomhiányuk?


Férfiaknak is azt szoktam tanácsolni, hogy ha kövérek is, attól még fel tudnak rendesen öltözni, hajat belőni, parfümöt használni. Nagyon rossz hozzáállás, hogy nem élheted meg magad, mert kövér vagy, és akkor neked annyi, csak natúr lehetsz.

2023. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
48%

#19

Az összhatás a nem mindegy. Nem mindegy,hogy egy vékony, sportos nő hord testhez simuló egyberuhát, vagy egy kövér csaj. Teljesen másképpen hat. Egy kövér csaj sose lesz olyan kívánatos, csinálhat bármit, mint egy vékony, sportos nő, legfeljebb csak közröhej tárgya lesz.

2023. nov. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!