Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is érez így? egész nap...

Más is érez így? egész nap egy semminek érzem amit csinálok.

Figyelt kérdés

Az életem kimerül abban, hogy eljárok dolgozni, és otthon vagyok heti egyszer takarítok, illetve egy évben párszor nyaralás/kirándulás (amit a legjobban várok). Más életcélom azon túl, hogy idővel legyen egy saját lakásom, mivel most albérletben lakom nem igazán van, elkezdtem nyelvet tanulni de ennyi. Azt is csak azért mert muszáj a munkámhoz. Amúgy mindent totál feleslegesnek érzek, heti egyszer iszok pár sört belazulok és ennyi.

30f


nov. 3. 10:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Jó ez így?
nov. 3. 10:38
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szoktam így érezni, amikor alkalmazott vagyok és valójában nem a saját életem élem. Valamikor régebben voltam önellátó a szüleim háztáji gazdaságában. Meglepődtem, de milliószor termékenyebb és szabadabb életem volt.

Később városi lakásban lakva azt csináltam, hogy néhány hónapot dolgozok leginkább külföldön, majd a pénzből több mint egy évig szabadon élek. A jövőben igyekszem mégszabadabb lenni, még akár úgy is, hogy ha furgonból kialakított lakóautóban élek. Bakancskistámon van a fémdetektoros aranyrög keresés is a világ ismert aranymezőin. Furának hangozhat mindez, de a szabadságért képes vagyok ilyen fura dolgokra.

Nem beszélve arról, hogy ha a lelkem nem szabad, képtelen vagyok kibontakozni. Teremteni, alkotni, előrehaladni csak szabadon tudok.

nov. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Tehát céltalanul tengődsz az életben, mert fingod sincs mit akarsz csinálni. Szerintem nagyon sokan vannak ezzel így.
nov. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem érzem azt, hogy ha nem alkalmazott lennék, akkor máshogy érezném magam. Igazából a munkámat szeretem, de ha nem dolgoznék akkor még inkább semminek érezném magam. Ha lenne egy saját cégem az még pluszban túl stresszes is lenne és nem is vágyom rá, legalábbis nem adna semmilyen plusz érzést ebben biztos vagyok.
nov. 3. 10:55
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen céltalan vagyok, ehhez hozzá jön az, hogy az egyetlen célom a nyugalom és a boldogság, hiszen a tudat, hogy most 30 vagyok, jó esetben élek 80 éves koromig panaszmentesen, a legtöbb értelmét ennek látom. Csak ez a kettő cél egy kicsit unalmas. A bulikból már kinőttem.
nov. 3. 10:57
 6/8 anonim válasza:
100%
Szerintem mindenki érzett már így, főleg ha az embernek nincs akkora szociális élete, aki támogatja, vagy csak szimplán jelenlétével színesebbé teszi a hétköznapokat. Nem tudom te hogy állsz ezzel jelenleg. Sokat segít az is, ha van egy jó kis hobbid amit szeretsz csinálni. Ha valamilyen csapatsport, akkor ott összeismerkedhetsz jófej emberekkel, és kitudja, lehet az lesz a napod fénypontja, hogy elmész sportolni a haverjaiddal. Ha megszeretsz egy hobbit, mindig benned lesz, hogy jobb legyél, és ha egyre többet fejlődsz, az rohadt jó érzés.
nov. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelen, néha olyan üresnek érzem az egészet, hogy azt se tudom mi a fenének élek még.
nov. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért jó élni, a jó idő, a séták kint feldobnak, de nekem kb ezekben amiket leírtam ki is merül az életem. Semminek érzem amit csinálok de valójában örülök hogy élek.
nov. 3. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!