Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meddg varjak vele?

Meddg varjak vele?

Figyelt kérdés
Egyik noi ismerosommel kicsit osszevesztunk es meg akartam bocsajtani,annyit irt hogy megprobal,csak kell neki kis ido.Ilyenkor mennyit varjak vele?
2023. nov. 5. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mi okozta a veszekedést. Én pl. ha kis dolgokról van szó, még ugyanazon a napon hajlamos vagyok békülni, de ha pl. egy barátnőm kihasznál emberileg/anyagilag, lemocskol a hátam mögött és a szemembe csak mosolyog és ez kiderül, plusz még emellett mindenért engem hibáztat és nem lehet vele emberien beszélgetni.. na hát.. azon gondolkodom pár.. hetet..hónapot.. évet:))

A lényeg, hogy esetfüggő. Nálatok mi volt a gond?

2023. nov. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát a varjak nem utaznak délre télen, szóval szerintem karácsonykor pont ideális lesz.
2023. nov. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!