Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gyerekem miért lett ilyen...

Gyerekem miért lett ilyen otthol ülő, hogy nem akar Szilveszterkor elmenni egy jót bulizni hanem egyedül otthol marad?

Figyelt kérdés
nem ezt látta, tanulta tőlünk, hogy otthol kuksolunk a 4 fal között, senkivel még velünk se jön el inkább otthol marad egyedül
2022. dec. 27. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Szarul trollkodsz.

Nem mindenkinek jó buli a szilveszter, és szülővel végképp nem, neki meg lehet nincs kivel, de ezt egy szülő tudná.

2022. dec. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem trollkodom, van neki kivel, unokatestvére is hivta meg mondta volt olyan kollegája aki szintén, de nem akar menni
2022. dec. 27. 18:47
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Te nevelted, magadba keresd a hibát. Az én gyerekem nem ilyen élettelen szªrfªszu na vajon miért
2022. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Egy pillanatra úgy teszek, mintha nem troll lennél:

Ha jól értem, a szülők nem lesznek otthon szilveszterkor. Valószínűleg te azt csak hiszed, hogy ő meg egyedül lesz...

2022. dec. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Lehet kirekesztve érzi magát és tudja mennyire nem illik a bulizók közé!

Korosztályából terrorizálhatták, a szocializációja kisiklott!

Persze ez csak feltételezés.

2022. dec. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Szilveszter este amolyan "kötelező" bulizáshoz én teljesen megértem, ha nincs valakinek kedve. Mindenhol tömegnyomor, mindenhol tűzijáték stb.. Szerintem ez érthető. A társaság pedig valószínűleg olyan számára akikkel nem akar lenni.
2022. dec. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
nemtom, te gyereked
2022. dec. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11%
Egy fiatalnál csak egy okot tudok elképzelni, gátlásos a külseje miatt.
2022. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudjuk, te ismered (Kellene ismerned), de nincs azzal semmi gond, ha valaki nem akar kimozdulni. Pláne nem egy specifikus napon. Lehet neki teljesen érdektelen a szilveszter, vagy éppen a bulizás úgy általánosan, nem bírja a részegeket, a kényszeredett boldogújévezést, ki tudja
2022. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem akar pénzt költeni.
2022. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!