Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire engedsz közel magadho...

Mennyire engedsz közel magadhoz másokat?

Figyelt kérdés
Mennyire bízol meg másokban?
2023. nov. 6. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Megtartom az a bizonyos távolságot, hogy ne tudjanak bántani vagy hátba szúrni.. igazából vannak olyan dolgaim amit szinte senkinek nem mertem elmondani.
2023. nov. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

1, Van egy hibám. Elsőre nem/nehezen engedek közel magamhoz bárkit is, de idővel oldódok és általában a "kígyókat" engedem magamhoz - vagy észreveszik a gyengémet... Ez vitatható. Ettől függetlenül van, akit egyáltalán nem engedek magamhoz, mert alapból érződik, hogy nem passzolunk összse;

2, Van, hogy nem szólok, hogy átb*sz a másik, holott tudom/érzem. Látszatra megbízok, de ez csak látszat, azonban van, akiről tudom, hogy rendes.

2023. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akinek a bizalom legkisebb morzsáját is adtam, hamarosan hátba szúrt.
2023. nov. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit csalódtam, családtagban, közeli nagyon közeli barátokban, meggondolom kivel és mit és mennyit osztok meg az életemből és hogy kikkel lógok.
2023. nov. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Megvannak a fokozatok. Idegen, ismeros, kollega, haver, barat/csalad
2023. nov. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Bizalmatlan vagyok az emberek többségével, mert voltaknegatìv talasztalataim. Kevés normális ember van, aki nem csak kihasználni akar.
2023. nov. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az 5 válaszolótól ezt most eltanulom. Nem kell mindenkivel ugyan olyan bizalmatlannak lennem. Lehetnek fokozatok. Nálam már úgy volt, hogy család és egy barát, akiben megbízom. Többi emberrel csak egy felszínes, távolságtartó kapcsolat. Ez így nem jó.
2023. nov. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak bizalmi- és bizalmatlansági csúcspontjaim is, akár ugyanazzal az emberrel szemben is, mert vannak témák/helyzetek/személyek, amik nem jelentenek gondot és nem kezelem érzékeny pontként, és vannak, amik ezek ellentétei. Alapvetően távolságtartó vagyok, majd túl kedves és nyitott, majd elutasító és zárkózott, ez szinte megjósolható minden emberrel szemben, akit végül egy kicsit is közel engedtem magamhoz. Ez az állapot nem egészséges és nem is helyes, mentális betegségek velejárója.
2023. nov. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

0 és 0.

De fiatalon nem így indult :)

2023. nov. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Páromon kívül semennyire. Benne teljesen megbízok, de senki másban.
2023. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!