Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka annak, hogy egyes...

Mi az oka annak, hogy egyes csajok túl sokat mutatnak magukból közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

És most ne számítsuk bele azokat, akik ezzel foglalkoznak (pl. onlyfans).


Van úgy fellépek facebook-ra vagy instára, kiad olyan csajokat, akik épp hogy nem a meztelen képeiket rakják ki, alig van rajtuk ruha, és kihívóan is pózolnak.


Miért jó ez? A lájkokért? Megéri?


Lehet egyes pasiknak ez nagyonis tetszik, nézegetik és lájkolják is, de mondta már egy pasi ismerősöm hogy ez nem helyes, ha egy nő túl sokat mutat magából, és ezt csak a pasijuknak kellene látni.


Azért egy normális pasi nem akarná látni, ahogy a barátnője pózol így, és más pasik gerjednek rá (de ki tudja).


Gondolom más az anyukáját vagy a lánytestvérét nem akarná így látni.


Kérdem én, ráadásul nőként, miért jó ez, vagy mire jó ez?


Ilyesmi képeket én is csak a barátomnak küldenék.



nov. 10. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

A magyarázatban benne van a válasz.

“egyes pasiknak ez nagyonis tetszik, nézegetik és lájkolják is” — pont ezért mutogatják magukat


“egy normális pasi nem akarná látni, ahogy a barátnője pózol így, és más pasik gerjednek rá” — én nagyon szeretem, amikor a párom pózol és tetszik másoknak is. Jól esik a pozitív visszajelzés, ami növeli az önbizalmát.

nov. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Utanzas. Ha az lenne trendi, hogy elonytelen kepeket kell feltolteni nagy ronda puloverekben, barmennyire nem hiszed el, egy ido utan beallnanak a sorba.
nov. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány, dícséretre és szeretetre vágynak. Mert a való életben nincs még nekik.
nov. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Igen, amikor a kedves mosolygos kep 10 likeot kap, es a mell kinn van 1245367 likeot, akkor olyan erzese van az embernek neha, hogy biztos jobban szeretik igy felmeztelenul :(
nov. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Unalomból. Szomjazzák a figyelmet. Nem elég bölcsek.
nov. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Szeretetre vágynak talán, csak nem tudják megfelelően kifejezni magukat. Nagyon sok a csonkacsalád, az apa-nya nélküli normális családi közösség, vagy az, hogy a szülő megfelelően bánna a kölykével (bár ez gyereken is múlna).
nov. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

1. Nem igazán tudom elhinni hogy van párod ha gyakorin teszed fel egymás után ugyanazt a kérdést , csak pár példa

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Nem tudom mikor ér már el az egyik moderátorhoz , ne ide járj hazudni , kiélni vágyaid légyszives

nov. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Én azért szoktam,mert van pár nő,aki szeret rólam pofázni.Hogy meglegyen az örömük,raktam ki párat.ha vergődnek,vergődjenek agyvérzésig.Arról nem tehetek,hogy jobban nézek ki mint ők.Nekik is ott a lehetőség tenni magukért.
nov. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Gondoltam erre én is, talán önbizalomhiány, vagy nárcisztikus illető.


De ez hosszú távon nem fogja megoldani senki önbizalom problémáját, sőt, minél több ilyen képet oszt meg, és minél több lájkot és dicsérő kommentet kap rá, annál jobbam csinálja.


Függeni fog a lájkoktól és az elismeréstől, nem véletlen lettek így kitalálva egyes közösségi oldalak (bár vannak hasznos funkciói is).


Az önbizalmát teszi vele függővé, folyamatosan akarja majd a bizonygatást, elismerést.


Aki tisztában van az értékeivel (nemcsak külsőre értem) és kiegyensúlyozott, annak nincs szüksége erre, mert tudja magáról de nincs elszállva.


Vagy elég neki a párja annak találja és nincs szüksége más idegen pasik elismerésére.


Mondjuk szomorú egy agyon sminkelt nő vagy egy túlságosan kitárulkozó nő sokkal több lájkot kap mint egy mosolygós vagy kutyás kép.


A társadalmunkról fest szomorú képet.


Hallottam már olyat, kis csaj pont ezért kezdett megosztani kihivó képeket mert a ''sima'' cuki képeire nem kapott annyi lájkot vagy csak családtsgoktól, odáig ment hogy idegen pasiknak küldött fehérnemű fotókat szintén a figyelemért, pozitiv elismerésért.


Ezeknek a csajoknak magukban kéne lerendezni, nem megosztogatni nyilvánosan a majdnem pucér képeiket (némelyiknek épp az alsóneműje nem látszik ki).

nov. 11. 13:01
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

Vannak, akik szeretik, ha lájkokat kapnak, megdicsérik őket a kinézetükért, és így lehet a legtöbb dicséretet bezsebelni. Pl: valaki okos, kap is dicséreteket a tanáraitól meg a családjától, de ennyi. Valaki tehetséges, ugyanez. De ha valaki kitesz magáról egy fotót, amin kevés ruha van rajta, akkor az egy csomó emberhez eljut, és nemcsak a közvetlen ismerősei fogják megdicsérni, hanem sokkal többen, és ez jól eső érzéssel tölti el az embert.


Ha zavar, kövesd ki őket. Én így tettem, az egyik volt gimis osztálytársam sorra tette ki a képeket magáról edzés közben, edzés után, strandon, és nekem elegem volt belőle, rohadtul nem érdekel, hogy mennyit tud még megmutatni magából. Őt gondolom nem zavarja, hogy eggyel kevesebben követik, hiszen sokakat érdekelnek ezek a képek, engem meg nem zavar, hogy végre nem jönnek fel a képei.

nov. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!