Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne újra pozitív a...

Hogyan lehetne újra pozitív a felfogásom?

Figyelt kérdés
nov. 15. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Járj emberek közé, barátkozz, segíts azoknak akik segítségre szorulnak, stb.
nov. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez a baj, hogy az emberekkel vagyok hadi lábon,régen annyir szerettem emberek közt lenni,de ez mostanra megváltozott ,mert olyan rideg ,érdek minden
nov. 15. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, egy kamu világban él aki fake pozitivítást rajzolgat magának, mert a világ sz-r. Ennek elfogadása az első lépés az ébredés felé, ami úgy tűnik nálad most volt meg.


Ez nem jelenti azt hogy minden sz-r. Itt jön a második lépés, hogy megtaláld számodra azokat az irányokat, ahol tudsz mást is tapasztalni, jól érzed magad, olyan közegeket ahol úgy gondolod magad lehetsz. Mivel a közösségek a modernitással egyre jobban és jobban kihalnak, ezért alapvetően nehéz kapcsolódni másokkal és nagyon türelmesnek kell lenni.


Kezdésnek szerintem jó ötlet lehet jótékonykodni, jótékonyságból segíteni másoknak (jelen lenni, látni a segítségre szorulókat, nehezebb sorsúakat, szóval nem filléreket küldözgetni bankszámlákra). Kicsit vissza jönne a hited, hogy nem csak féreg módon tudnak hozzád állni az emberek, más perspektívába kerülne az életed és természetesen jó érzés hogy jót tudsz tenni másoknak.


Kereskedelemben dolgoztam sokáig, call center-ben sz*ptam éveket, a privát életem tapasztalataira ki sem térek - láttam mennyi hányadék, undorító személy van, aki azt élvezi hogy beléd törölheti a lábát.

nov. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm és tökéletes amit írtál!!!! Tudod próbáltam gyulkezetbe járni, hátha.... De ott is csalódtam én sem vagyok tökéletes ember,dehogyis, de mindig próbálok ember maradni! Nem is tudom ,hogy melyik a járható út számomra...
nov. 15. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!